Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQ - najczęściej zadawane pytania - CorelDraw 9 - gdzie kupić?

Ostzie - 5 Wrzesień 2006, 20:18
Temat postu: CorelDraw 9 - gdzie kupić?
Witam, przepraszam ze pisze to tutaj, ale nigdzie indziej nie znalazlem odpowiedzniejszego dzialu. Tak jak w temacie czy wie ktos gdzie mozna zakupic jeszcze Corel'a 9? Potrzebna mi wersja dla firm.

z gory dzieki

mysza - 5 Wrzesień 2006, 23:43

Witaj,

Oczywiście w grę wchodzą oficjalni przedstawiciele Corel-a na terenie wschodniej europy (rzucasz temat np. w Google i masz dystrybutorów). W związku z leciwą już wersją softa musisz posprawdzać oferty największych spedytorów sprzętu komputerowego (najlepiej) np. Komputronik, Action ect(niekoniecznie polskich firm). Jak im zbywa coś na magazynach to puszczają po zaniżonych kosztach. Gorsza sprawa jak nikt nie ma stanie, to w "oficjalu" siekną Ci taką cenę, że wymiękniesz i będziesz zmuszony kupić to co aktualnie dają!!! Taka jest obecnie polityka finansowa firm - NIESTETY!!!? No chyba, że masz "gadane" i przedstawisz zalety starszej wersji "dobitnie" to jest szansa, że puszczą za rozsądną cenę. Miałem osobiście takie potyczki, co prawda z innej dziedziny softu ale dopiąłem na swoim i się opłacało!!! Musisz znać wszystkie dane statystyczne odn. tego oprogramowania i możliwości sprzętowych i systemowych na naszym rynku!? Dzięki Bogu pozostaje jeszcze możliwość zasponsorowania projektu .... z Unii Europ. POWODZENIA!!!

anonymus - 6 Wrzesień 2006, 00:53

Jest jeszcze jeden "sposób": czasami do (np.) skanera dołączają starsze oprogramowanie - jeżeli dobrze pamiętam to sam gdzieś ostatnio widziałem promocję pt. "skaner + CorelDraw9 za 399 zł). Szukałem tego - nie znalazłem - ale wcale to nie znaczy, że i Ty na cos podobnego nie trafisz, jeżeli poświęcisz temu trochę czasu...
damian1125 - 22 Listopad 2006, 18:27

do tabletu dodali raz corel esselentials 2 lub wtyczki do photoshopa.
Może w jakimś innym też dodają właśnie tego corela?

Dodano:
Tu jest link do sklepu internetowego, gdzie właśnie ten produkt sprzedają za około 600 zł.
Corel 9

Ps. To jest złota edycja.

Dodano2:
Nie widzę nigdzie :(
http://www.3kropki.pl/pro...x=13&o_szkw.y=5
Tu są jakieś inne, ale Corel 9...

GRAFIK - 12 Wrzesień 2009, 16:13

Ostzie napisał/a:
Witam, przepraszam ze pisze to tutaj, ale nigdzie indziej nie znalazlem odpowiedzniejszego dzialu. Tak jak w temacie czy wie ktos gdzie mozna zakupic jeszcze Corel'a 9? Potrzebna mi wersja dla firm.
Cytat:
Witam, przepraszam ze pisze to tutaj, ale nigdzie indziej nie znalazlem odpowiedzniejszego dzialu. Tak jak w temacie czy wie ktos gdzie mozna zakupic jeszcze Corel'a 9? Potrzebna mi wersja dla firm.


Witam zawsze najlepsza oferte na Corel znajdziesz w sklepie który ma najwieksza oferte oprogramowania www.deltasoft.com.pl

Sponsi - 12 Wrzesień 2009, 19:55

Chyba jednak Cortland ma taniej.. www.cortland.com.pl
a 9 chyba już nie kupisz.. w dobrej cenie jest X3, bo Corel daje za ok. 800zł starszą wersję zawsze.. fajna sprawa..


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group