Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - koszykówka-logo

jagna - 30 Kwiecień 2008, 04:38
Temat postu: koszykówka-logo
nie jest to wielkie cudo - po prostu ostatnia pracka... logo zrobione przez Polaka dla australijczyków, którzy lecą do Ameryki grać z resztą świata :)
michw - 30 Kwiecień 2008, 17:27

Wygląda super.. :-)
jagna - 16 Maj 2008, 05:31

a to reszta rodzinki....
uroczy - 16 Maj 2008, 05:42

Jesteś samoukiem czy jednak wykształconym grafikiem :) czy może kimś po ASP :) ??
JarekDRAW - 16 Maj 2008, 06:12

No ^Jagna, znowu pokazałaś klasę :-)
Zresztą jak zwykle !

Pozdrawiam

rafales - 16 Maj 2008, 09:18

a czy ktoś pomoże mi w zrobieniu takiego papieru jak zapodała jagna?
Układ mi się podoba. Tylko moje skromne logo i tyle.

wawel - 16 Maj 2008, 09:36

Podobaja mi sie te prace zwlaszcza wizytowka jest taka mocna w wyrazie. Moja uwage tez w tych pracach zwraca inna estetyka taka wlasnie nie polska co chyba jest zrozumiale biorac pod uwage odbiorcow i kraj. :-)
pozdr.

jagna - 19 Maj 2008, 01:54

dziękuję za dobre słowa :)
Nie wydaję mi się, że to chodzi o kraj, w którym się projektuje - ta praca jest robiona w Australii ale na potrzeby amerykańskie:) Ja po prostu lubię mieć informacje poukładane jak należy i często wywieram presję na moich klientach;)
To kwestia mojego stylu .....

rafales - 19 Maj 2008, 08:26

jagna napisał/a:
dziękuję za dobre słowa :)
Nie wydaję mi się, że to chodzi o kraj, w którym się projektuje - ta praca jest robiona w Australii ale na potrzeby amerykańskie:) Ja po prostu lubię mieć informacje poukładane jak należy i często wywieram presję na moich klientach;)
To kwestia mojego stylu .....


A ile jagna kosztuj eu Ciebie pomoc w zrobieniu loga, grafiki z kodem na aukcje i papieru firmowego?
Może nie musiałbym składać Ci zapytania na wykonanie tego, ale jakąś pomoc w wykonaniu w/w elementów.

jagna - 19 Maj 2008, 08:57

Oj, Jarek cię pogoni za pisanie postu w niewłaściwym miejscu :-P
Jeśli masz konkretny pomysł a nie wiesz jak go zrealizować, to chętnie pomożemy ci na forum....

JarekDRAW - 19 Maj 2008, 16:13

jagna napisał/a:
Oj, Jarek cię pogoni za pisanie postu w niewłaściwym miejscu :-P


Hehe, no dokładnie!!! Od takich rzeczy jest PW, lub jeżeli chodzi o pomoc to odpowiedni dział :-)

Pozdrawiam

tomczy_twsm - 4 Czerwiec 2008, 18:27
Temat postu: Re: koszykówka-logo
jagna napisał/a:
nie jest to wielkie cudo - po prostu ostatnia pracka... logo zrobione przez Polaka dla australijczyków, którzy lecą do Ameryki grać z resztą świata :)

W koszuleczce dałbym logo na lewej piersi...
Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group