Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - salon fryzjerski dla Pań i Panów - logo

jagna - 21 Sierpień 2008, 07:57
Temat postu: salon fryzjerski dla Pań i Panów - logo
ta klientka zmienia nazwę swojego zakładu co 2 lata i regularnie przychodzi po nowe logo i resztę druków:)
kuki23 - 21 Sierpień 2008, 17:41

mi podoba się trzecie logo
Sponsi - 21 Sierpień 2008, 20:24

pierwsze fajne.. "z fantazją".. heh że już tak "pachnie zachodem".. tylko coś tam nie pasuje z proporcjami.. no i do takiego projektu - wiem z doświadczenia - ciężko będzie namówić klientkę, bo prawie wszyscy w tym kraju żyją projektami w stylu "żółte litery na różowym tle" (i grafiki jak to trzecie logo - w ogóle trzecie to raczej dla zakładu fryzjerskiego w jakimś 20-tysięcznym miasteczku, że "u Joli")..
drugie powiedzmy, jakby mordy dopracować, bo na razie to po egipsku trochę..

jagna - 22 Sierpień 2008, 01:49

Na razie wybrała pierwsze - i teraz możemy walczyć z proporcjami i kolorami:)
A miasteczko rzeczywiście maleńkie i takie logo się tam sprawdzają najbardziej ;-)

A to nowe wersje:

JarekDRAW - 22 Sierpień 2008, 06:55

^Jagna chyba przestanę oceniać Twoje prace, bo są one zawsze pełne pasji i nowych pomysłów, ojjjjjjjj kobieto masz tą smykałkę w tym zawodzie. Jeszcze się nie spotkałem żeby któraś Twoja praca była podobna do drugiej :-)

Pozdrawiam

jagna - 27 Sierpień 2008, 03:54

walka z logo - ciąg dalszy
Sponsi - 28 Sierpień 2008, 22:57

trzecie od góry - jest już blisko "zajebiozy" : )
pierwsze też niezłe, ale jakieś takie "nieśmiałe".. drugie z "Langenscheidt" się za bardzo kojarzy.. a ostatnie.. nie, ostatnie też dobre.. ale to trzecie najlepsze z nich...

1cm - 29 Sierpień 2008, 00:15

2 i 3 wydają się najciekawsze jednak występuje tam zbyt wiele obiektów. Może to duże L powinno być jednocześnie częścią nazwy. Zakładam że ta zieleń to ulubiony kolor klientki :)

pzdr.

jagna - 29 Sierpień 2008, 01:43

Teraz to ja już żadnego z nich nie lubię! Ona chce to pierwsze ale w środkowe V wstawić jeszcze te wzorki - to się robi coraz bardziej koszmarne - chyba jej powiem, żeby szła do kogoś innego:)
1cm - 30 Sierpień 2008, 01:21

A wstaw jej te wzorki niech się cieszy. Każdy artysta musi mieć w sobie trochę z rzemieślnika żeby przetrwać na tym świecie ;)
Sponsi - 2 Wrzesień 2008, 23:00

oja, jagna - to samo czasem mam z klientem na WWW... określam takich klientów typem "zrób pan żółte litery i różowe tło" - masakra heh

1cm trza uważać i nie stracić "duszy".. swego czasu zrobiłem parę stron, które boję się pokazywać w portfolio... a nawet poza nim... heh


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group