Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - My New Designe

trance01 - 19 Wrzesień 2008, 22:23
Temat postu: My New Designe
Bardzo bardzo długo mnie tu nie było. Przyczyn jest wiele, ale nie ma czasu na tłumaczenie więc przystępuję od razu do konkretów.

Przedstawiam wam projekt własnej produkcji, stworzony w CorelDraw X3 za pomocą wektorków.

Mam nadzieje że sie wam spodoba ;)

Pozdrawiam ALL PIPOLKÓW :-P

michw - 20 Wrzesień 2008, 11:22

Witaj....
Napisałeś (...)Przedstawiam wam projekt własnej produkcji, stworzony w CorelDraw X3 za pomocą wektorów(...)
Co masz namyśli pisząc własnej produkcji? To że wykonałeś te rysunki od A do Z sam, nie wzorując się na żadnych zdjęciach? Czy chodzi o to, że sam je przerysowałeś z jakiegoś jpg?
Ogólnie tak, czy tak zrobiłeś kawał całkiem dobrej roboty.....

trance01 - 20 Wrzesień 2008, 23:29

W tych konkretnych przypadkach nie wzorowałem się na żadnych fotografiach i jpg'ach. Pomysł spontaniczny i z głowy. Czasami jednak by odwzorować czyjś portret (konkretnej osoby) korzystam z podkładu. Muszę podkreślić że nie jestem po żadnej szkole plastycznej itp: można mnie określić mianem samouka, tworzącego dla przyjemności. Kocham to robić i sprawia mi to wiele przyjemności. a najważniejsze jest to by robić to co się LUBI ! :)
michw - 21 Wrzesień 2008, 19:46

W takim razie jeszcze bardziej chylę czoła...
jagna - 22 Wrzesień 2008, 04:38

i ja też....

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group