Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - LOGO w tydzień

bali201 - 23 Wrzesień 2008, 00:43
Temat postu: LOGO w tydzień
witam...
jestem nowy na tym forum w sumie to dopiero tydzien temu zacz±lem "bawic sie" w corelu,dlaczego tak sie stalo??pozniewaz pomyslalem ze warto sprobowac wydobyc z siebie to co siedzi w srodku.Mam tu na mysli "tworcz± dusze" hehe..zart...

sprawdzcie moje prace i ocencie biorac pod uwage kilkudniowy staz pracy w programie COREL DRAW 12

trance01 - 23 Wrzesień 2008, 16:08

Moim zdaniem musisz popracować nad dobieraniem odpowiednich kolorów czcionek oraz cieni do prac. Niektóre z kolorów nie współpracuj± ze sob± co powoduje że twoje Loga daj± wrażenie chaotycznych . Ale miło że sie starasz i próbujesz:) Mam nadzieje że kolejne projekty będa coraz to lepsze

Pozdrawiam 8-)

1cm - 24 Wrzesień 2008, 14:29

a czemu bierzesz się za znaki firmowe? To do¶ć skomplikowana materia. Lepiej uczyć się techniki na jakich¶ 'rysunkach' nie wymagaj±cych idei i kontekstu. Ćwicz warsztat, bo teraz tworzysz jakie¶ 'co¶' czego głównym elementem jest wierzba, która może i ciekawa ale przecież nie Twoja. Przy tego typu pracach o 'cieniach' w ogóle radzę zapomnieć, a u Ciebie nadaj± szczególnie ponury 'wydĽwięk'.
Co do tych znaków to warto uczyć się od najlepszych.
Np. TU i TU

pzdr.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group