Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - against gun

dktw - 9 Grudzień 2008, 20:08
Temat postu: against gun
witam
a tu wrzucam jeszcze takie coś, początkowo miał to być projekt na koszulkę i mam nadzieję że kiedyś będzie ale potrzebuje zmienienia paru rzeczy, przycięcie niektórych elementów, może zmiana proporcji, kreskowania, uproszczenie szczegółów ...
może się komuś na coś przyda

no i wypada mi ostrzec że przedstawia gest powszechnie uznany za niecenzuralny...
pozdrawiam

1cm - 10 Grudzień 2008, 14:59

przyda się ta zmiana proporcji, bo albo łapa zbyt wielka albo ta Ceska Zbrojovka zbyt mała ;)

pzdr.

dktw - 10 Grudzień 2008, 19:47

dzięki za coment 1cm
słuszna uwaga, wrzuciłem tak bo takie było moje najpierwsze zamierzenie, żeby ręka była cięższa optycznie niż pistolet, bardziej koncentrowała uwagę, żeby była jak ściana w konfrontacji z tym żelazem, chciałem zwiększyć jej masę, żeby to ona miała przewagę ...

a że gun ma więcej detali i kreseczek i wydaje mi się bardziej przez to gęsty, ciężki chciałem zrobić to zdecydowanie - stąd proporcje
aczkolwiek zdawałem sobie sprawę że mogę przesadzić i że efekt będzie bawił oczy na zasadzie kabaretu...

tym bardziej thx za wypowiedź
pozdrawiam

Daniel

dktw - 10 Grudzień 2008, 20:25

a no i w sumie to kontur na łapie powinien być trochę grubszy ...
coś mi się zamieszało

pozdr


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group