Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - Karty dla pani co zatwierdza związki małżeńskie:)

jagna - 24 Luty 2009, 23:47
Temat postu: Karty dla pani co zatwierdza związki małżeńskie:)
Nawet nie wiem jak to przetłumaczyć - ta pani ma uprawnienia do dawania ślubów. Coś jak kierownik urzędu stanu cywilnego tylko prywatnie....
1cm - 25 Luty 2009, 18:57

może "śluboudzielaczka" ;)

karty jako takie ok, tylko te tła... zakładam, że klientka sugerowała dużo "słodyczy" ale może da się przekonać do większej prostoty i elegancji? Zawsze naczelnym kolorem ślubnym wydawała mi się biel, więc może to zdobne liternictwo i motyw w czerni bądź złocie na białym?

pzdr.

jagna - 1 Marzec 2009, 10:06

no cóż - tutaj jest trochę inaczej:) Pani uwielbia kartę numer 01 ale z czcionką z 02. I tak - uwielbia przesłodzone, cukierkowe tła (brrrrrr). Poza tym jej podpis wygląda jak motyl - więc koniecznie miały być motylki.....
drakon - 10 Kwiecień 2009, 14:28

02 mi się podoba. dwa pozostałe kojarzą mi się z kwiaciarnią; firmą florystyczną (motywy roślinek, motylki etc.)
cash - 7 Maj 2009, 12:23

Ja też jestem za wersją nr.2 między innymi za najbardziej rozbudowany, ciekawy
oraz przykuwający oko motyw florystyczny. Tło jest także wg. mnie najlepsze.

Pozostałe wersje też są dobre, ale jednak to nie to co 2 wersja...

printer1 - 11 Wrzesień 2009, 07:41

jagna napisał/a:
no cóż - tutaj jest trochę inaczej:) Pani uwielbia kartę numer 01 ale z czcionką z 02. I tak - uwielbia przesłodzone, cukierkowe tła (brrrrrr). Poza tym jej podpis wygląda jak motyl - więc koniecznie miały być motylki.....


jagna zrobiłaś to w photopaint? Kurde gdzie można się tego nauczyć?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group