Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - logotyp:/

janekk - 13 Sierpień 2009, 09:54
Temat postu: logotyp:/
co o tym myslicie?
1cm - 13 Sierpień 2009, 22:00

;-)
Sponsi - 13 Sierpień 2009, 22:54

Jeśli to ma być na logo tutaj, to za mało w tym fantazji, za bardzo widać wpływ pracy przy pieczątkach albo coś : )

Może by tak konkursik na logo forum? Bo typowi poligraficy niekoniecznie muszą aż tak rewelacyjnego coś zrobić... jednak RGB a CMYK to wbrew pozorom niebo a ziemia...

wawel - 14 Sierpień 2009, 09:24

Sponsi napisał/a:

Bo typowi poligraficy niekoniecznie muszą aż tak rewelacyjnego coś zrobić... jednak RGB a CMYK to wbrew pozorom niebo a ziemia...

Co jest tu niebem a co ziemia? ;-)
Mysle to nie ma wiekszego znaczenia przy projektowaniu znakow graficznych, znak mozna z powodzeniem wymyslic i zaprojektowac na kartce papieru. To nie ma bezosredniego zwiazku z zawodem.
pozdr.

1cm - 14 Sierpień 2009, 23:18

nie wiem jak w niebie, ale my tu na ziemi nie projektujemy znaków w przestrzeni rgb ;)
Poza tym, jak już wawel napisał, nie ma tu znaczenia ani przestrzeń ani zawód.

pzdr.

magnetia - 16 Sierpień 2009, 10:56

Sponsi napisał/a:
Jeśli to ma być na logo tutaj, to za mało w tym fantazji,

Nie wiem, co zawód i przestrzeń ma do tego, ale zgadzam się ;-) I kolor jakiś nie ten :roll:

trance01 - 17 Sierpień 2009, 14:19

Myśle że trzeba by popracować nad inną formą logotypu, i nad kolorami.
printer1 - 11 Wrzesień 2009, 07:38

wawel napisał/a:
Sponsi napisał/a:

Bo typowi poligraficy niekoniecznie muszą aż tak rewelacyjnego coś zrobić... jednak RGB a CMYK to wbrew pozorom niebo a ziemia...

Co jest tu niebem a co ziemia? ;-)
Mysle to nie ma wiekszego znaczenia przy projektowaniu znakow graficznych, znak mozna z powodzeniem wymyslic i zaprojektowac na kartce papieru. To nie ma bezosredniego zwiazku z zawodem.
pozdr.


Podzielam zdanie wawela. Najpierw na papierku, następnie powoli w corelu na wektorki :-)

cyklop - 3 Październik 2009, 19:07

No nie....
pikaska - 6 Październik 2009, 18:48

Za smutne...
marol2 - 19 Październik 2009, 20:31

kolory raczej Górnicze, a pomysł nijaki
Andziek - 22 Październik 2009, 13:49

Bardziej to zywe byc powinno ;-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group