Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - Logo dla hurtowni elektrycznej

trance01 - 17 Sierpień 2009, 15:21
Temat postu: Logo dla hurtowni elektrycznej
Kilka propozycji dla klienta hurtowni elektrycznej. Do waszej oceny i wglądu.

Pozdrawiam ALL :-P

neoeinz - 17 Sierpień 2009, 18:20

do mnie jakos przemawia Logo3.jpg :)
Sponsi - 17 Sierpień 2009, 19:27

Jakoś tak przekombinowane w sposobie "podania".. dwa pierwsze fajne..
elastyna183 - 18 Sierpień 2009, 20:13

ja myślę, że zamiast tego podtła szarego z wycinankami , mógłbyś włożyć np. tylko w postaci lekkiego rastra jakiś rysunek techniczny bardziej by było tematyczne - ale mogę się mylić - bo masz zamysł - a ja go neguję - ale ja tak bym zrobiła - kule zielone są fajne :-)
1cm - 23 Sierpień 2009, 21:11

A to nie jest taka papeteria trance'a? Trochę jak w u florysty ale co tam ;)

pzdr.

printer1 - 11 Wrzesień 2009, 07:30

Żadne z logo nie ma nic wspólnego z elektryką. A to w logo najważniejsze. Może jakies kabelki, do tego żarówka lub przełącznik, albo jeszcze dodaj kawałek schematu elektrycznego.
magnetia - 11 Wrzesień 2009, 10:04

printer1 napisał/a:
Żadne z logo nie ma nic wspólnego z elektryką. A to w logo najważniejsze. Może jakies kabelki, do tego żarówka lub przełącznik, albo jeszcze dodaj kawałek schematu elektrycznego.

Najważniejsze to chyba, żeby znak był prosty, czytelny, zapadał w pamięć... Nie każdy chyba wie, jak wygląda schemat elektryczny :roll: Nie zawze da się w logotypie coś narysować :roll:

Mnie się też podoba LOGO3, najładniejsze to czerwono-czarne (tylko z odbicia bym może zrezygnowała) lub fioletowo-fioletowe ;-)

printer1 - 11 Wrzesień 2009, 11:28

Wyraziłem własną opinię. Wg mnie logo musi zawierać coś z branży, chyba, że firma działa w kilku i musi ono być uniwersalne. Wtedy coś tekiego jak wyżej zdaje egzamin.
nev555 - 11 Wrzesień 2009, 13:59

Dobrze jeżeli logo swoim charakterem mniej więcej oddaje branżę jaką zajmuje się firma jednak bezpośrednie wstawiane żarówek itp. nie uznał bym za dobry pomysł ;)
Bardziej chodzi o to było czytelne i rozpoznawalne.

1cm - 11 Wrzesień 2009, 21:07

ależ nev555... przecież wiemy doskonale, że największe marki świata (np. IBM, Ford, Pepsi, Apple, Nike, Toyota, McDonald's czy nawet Google) umieszczają w swoich znakach żarówki, pojazdy, komputery czy też kanapki ;))) Przecież to w logo najważniejsze ;)

pzdr.

ps. zaraz wrzucę w avatar jakąś linijkę albo suwmiarkę ;)

nev555 - 11 Wrzesień 2009, 22:13

1cm napisał/a:
ależ nev555... przecież wiemy doskonale, że największe marki świata (np. IBM, Ford, Pepsi, Apple, Nike, Toyota, McDonald's czy nawet Google) umieszczają w swoich znakach żarówki, pojazdy, komputery czy też kanapki ;))) Przecież to w logo najważniejsze ;)


dokładnie to chciałem przekazać ;)

magnetia - 12 Wrzesień 2009, 18:36

1cm napisał/a:
ależ nev555... przecież wiemy doskonale, że największe marki świata (np. IBM, Ford, Pepsi, Apple, Nike, Toyota, McDonald's czy nawet Google) umieszczają w swoich znakach żarówki, pojazdy, komputery czy też kanapki ;))) Przecież to w logo najważniejsze ;)

A właśnie, właśnie ;-)

Rosa - 12 Wrzesień 2009, 20:02

1cm napisał/a:
umieszczają w swoich znakach żarówki, pojazdy, komputery czy też kanapki


Z pojazdów, to najczęściej bolidy, a kanapki to ... chyba z pomidorami ;-)

1cm - 12 Wrzesień 2009, 20:28

a muzyki jakiej słuchasz? ;)

pzdr.

printer1 - 14 Wrzesień 2009, 07:20

nev555 napisał/a:
Dobrze jeżeli logo swoim charakterem mniej więcej oddaje branżę jaką zajmuje się firma jednak bezpośrednie wstawiane żarówek itp. nie uznał bym za dobry pomysł ;)
Bardziej chodzi o to było czytelne i rozpoznawalne.


Od razu widać, że nie tworzyłeś nigdy profesjonalnego logotypu.
To co piszę (żarówki, schemat etc) to czysty przykład. To nie jest tak, że mówię żarówka i Ty (projektant logo) to wstawia od razu, bez najmniejszego namysłu. Ale widzę, że Ty to tak pojmujesz. Trudno każdy robi jak uważa i uważa jak robi :-)

nev555 - 14 Wrzesień 2009, 10:56

printer1 napisał/a:
Od razu widać, że nie tworzyłeś nigdy profesjonalnego logotypu.
To co piszę (żarówki, schemat etc) to czysty przykład. To nie jest tak, że mówię żarówka i Ty (projektant logo) to wstawia od razu, bez najmniejszego namysłu. Ale widzę, że Ty to tak pojmujesz. Trudno każdy robi jak uważa i uważa jak robi :-)


Czemu tak agresywnie do mnie podchodzisz? przecież tylko przedstawiłem swoją opinię.

printer1 - 14 Wrzesień 2009, 12:35

Agresywnie? Eee, przesadzasz. Nie mam najmniejszego zamiaru szerzyć tutaj agresji. Jestem człowiekiem nie zwierzęciem. Jesli poczułeś się tak jak mówisz, to przepraszam, nie miałem takiego zamiaru.
Eedrock - 14 Wrzesień 2009, 20:10

Dla mnie najlepsze "ELPOD LOGO3.jpg" dolne :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group