Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Zlecę/wykonam pracę - Potrzebuję zaprojektować i wykonać logo

piotrxyx - 23 Sierpień 2009, 22:08
Temat postu: Potrzebuję zaprojektować i wykonać logo
Witam,

potrzebuję zaprojektować i wykonać logo naszej ekipy Team Holy Cross.

Logo powinno nawiązywać do stuntu motocyklowego (czyli jazda na jednym kole na motocyklu).

Wstępnie myślałem nad dwoma motocyklami stojącymi na kole, jeden przecinający drugi, tak aby Tworzyli krzyż X. Motocykle powinny być typu cross.

I do tego stylizowany napis Team Holy Cross, z uwypuklonymi literami THC. Logo może być kolorowe, ale w niewielkiej ilości kolorów, żeby można było tanio wydrukować naklejki.

Jeśli ktoś by nam pomógł byloby super.

W załączeniu moja wizja wykonana nieudolnie w paincie

zdjęcia które można wykorzystać to

http://picasaweb.google.p...931116079444482
http://picasaweb.google.p...929183449697330

michw - 24 Sierpień 2009, 00:30

Witam...
W załączeniu przesyłam mały projekt... może wam się spodoba...
Podaj maila na PW to prześlę Ci go bezpośrednio w formacie i wielkości jakiej będziesz chciał.

piotrxyx - 24 Sierpień 2009, 02:06

dzięki za szybka odpowiedź, ale to logo jest zbyt kolorowe, zbyt "pokemonowe". Myślałem bardzie o czymś w mroczniejszym stylu
JarekDRAW - 25 Sierpień 2009, 06:47

piotrxyx napisał/a:
dzięki za szybka odpowiedź, ale to logo jest zbyt kolorowe, zbyt "pokemonowe". Myślałem bardzie o czymś w mroczniejszym stylu

Aż się prosi twoja wypowiedz o stosowny komentarz, ale pozostawię to "Michw" , ja to bym brał dziękował że ktoś się politował i za DARMO mi to zrobił :-P ile to roboty mając juz projekt samemu troszeczkę go zmodyfikować :-)

pozdrawiam

neoeinz - 25 Sierpień 2009, 09:17

eee tam :D latwiej na latwizne pojsc ;P
pikaska - 28 Wrzesień 2009, 18:58

Popieram, a o cenach za wizualizację nawet nie wspomnę. A wymagania ma każdy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group