Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Zlecę/wykonam pracę - prśba :) wykona mi ktoś mała wizualizacje na ploter tnacy???

kitchen18 - 26 Sierpień 2009, 13:49
Temat postu: prśba :) wykona mi ktoś mała wizualizacje na ploter tnacy???
Witam serdecznie wszystkich :) mam prośbę do tych którzy bardziej obczajają Corela ode mnie czyli pewnie do wszystkich :). A więc tak mam na swoim stanie stare poobijane i już pordzewiałe espero :) nie będę go nawet sprzedawał bo mi się nie opłaca więc chciałem go upiększyć naklejając troszkę foli ale aby zejść z kosztów postanowiłem wyciąć wszystko na foli ploterowej, poniżej w pliku jest zdjęcie autka z moją ksywka " Kitchen " - nie pytajcie skąd ta ksywka przylgnęła do mnie jakieś 10 lat temu :) chciałbym by wzory na samochodzie były w stylu Need For Speed tak aby np oplatały napis z moją ksywką zresztą co ja bede wam mówił kompozycja dowolna, tak aby tylko z ploterówki ciąć czekam na propozycje-jeśli ktoś zechce oczywiście :) jeśli trzeba prześle zdjęcia mojego złoma na maila :) kontakt pod nr gg 1270276 pozdrawiam
marol2 - 26 Sierpień 2009, 19:12

Niestety nie mam czasu na taka pracę, ale mogę udostępnić elementy do wykonania takiej grafiki (plik do pobrania).Może sam coś wymyślisz?-będziesz miał satysfakcję, a może ktoś z tych elementów coś poskłada w ramach "luzów"? W pliku znajdziesz płomienie, szachownice i napisy
marol2 - 26 Sierpień 2009, 19:18

Żeby było łatwiej wykonać prace dołączam Daewoo Espero w wektorach. Sądzę że osoba projektująca ma zrobione w ten sposób 50% roboty
kitchen18 - 28 Sierpień 2009, 15:50

ok :) dzieki wielkie za pomoc :):) coś sie pobawie :) ale gdyby ktośchciał zaproponowac swoja wizje to temat nadal aktualny :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group