Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Zlecę/wykonam pracę - zamiana logo w jpg na corel

gabo-zwierki - 2 Wrzesień 2009, 09:35
Temat postu: zamiana logo w jpg na corel
czesc, pilnie potrzebuje zamienic logo ktroe mam w jpg na corel. czy znalazala by sie chetna dusza, ktora ma czas i umiejetnosci zeby mi to przeksztalcic i zrobi to szybko i ewentualnie za dziekuje?!
bede ogromnie wdzieczna za pomoc.

borubar - 2 Wrzesień 2009, 11:59

dawaj to logo, zobaczymy co da się zrobić ;-)
gabo-zwierki - 2 Wrzesień 2009, 13:00

wyslalm ci logo na maila, z gory dziekuje za wszelka pomoc
borubar - 3 Wrzesień 2009, 09:03

wystarczy?
gabo-zwierki - 3 Wrzesień 2009, 09:21

wielkie dzieki :) zaraz to wysle i zobacze co mi odpisza. jak cos, to bede cie prosić jeszcze raz o pomoc. jestes super!
borubar - 3 Wrzesień 2009, 10:17

bez przesady, nie ma się co jarać
s-p-i-n - 3 Wrzesień 2009, 16:57

ales sie postaral niepowiem jak tak masz przerabiac rzeczy ludziom na wektory to nie rob tego.
proponuje nie dawac tego pliku do drukarni bo zamiast ladnie wyjsc to wyjdzie Pani to nieestetycznie

marol2 - 3 Wrzesień 2009, 21:21

to chyba był żart -mam nadzieję. Gniot !
borubar - 4 Wrzesień 2009, 07:52

Chciała za dasrmo to ma. Czy Wy myślicie, że za darmo to ktoś będzie robił pracę, która normalnie jest płatna?
s-p-i-n - 4 Wrzesień 2009, 09:07

Moge Ci powiedziec ze na tym forum robione sa rzeczy za zwykle dziekuje. Nie zawsze trzeba brac za swoja robote pieniadze.
borubar - 4 Wrzesień 2009, 10:54

No tak. Wolantariat to fajna forma zdobycia doświadczenia.
nev555 - 4 Wrzesień 2009, 14:42

Wydaje mi się że akurat sporej części użytkowników tego forum doświadczenia nie brakuje.

borubar napisał/a:
Chciała za dasrmo to ma. Czy Wy myślicie, że za darmo to ktoś będzie robił pracę, która normalnie jest płatna?


Żona/Mama wystawia Ci fakturę za pozmywanie naczyń? ;)

Sponsi - 4 Wrzesień 2009, 17:05

Ale masakra : ) ja bym wstydził się nawet coś takiego dać osobie, która prosi o pomoc..

Ale najgorsze, że gabo-zwierki to się podobało.. to tylko oddaje obraz klientów... niestety...
no i twórców... no ale brak profesjonalizmu w naszym kraju jest wszechobecny...

s-p-i-n - 4 Wrzesień 2009, 17:15

Sponsi napisał/a:
Ale masakra : ) ja bym wstydził się nawet coś takiego dać osobie, która prosi o pomoc..

Ale najgorsze, że gabo-zwierki to się podobało.. to tylko oddaje obraz klientów... niestety...
no i twórców... no ale brak profesjonalizmu w naszym kraju jest wszechobecny...
Mi sie wydaje ze gabo-zwierki nie ma Corela i tego ne otwierała. Poprostu zaufała i wysłała do firmy.
neoeinz - 5 Wrzesień 2009, 08:43

no to klops ;/ zeby samym tracem tylko obleciec ;/
borubar - 7 Wrzesień 2009, 07:23

nev555 napisał/a:
Wydaje mi się że akurat sporej części użytkowników tego forum doświadczenia nie brakuje.

borubar napisał/a:
Chciała za dasrmo to ma. Czy Wy myślicie, że za darmo to ktoś będzie robił pracę, która normalnie jest płatna?


Żona/Mama wystawia Ci fakturę za pozmywanie naczyń? ;)


Do czego ty to porównujesz.

Ok powiem innaczej. Potrzebuję zrobić profesjonalne logo. Oczywiście mogę podpowiedzieć co w nim umieścić etc. Zrobicie mi to za free? Ja skasuję za to zleceniodawcę jakieś 1500 PLN.
A Wam powiem thx. Kurdę nie popadajcie w skrajności.

gabo-zwierki - 7 Wrzesień 2009, 15:39

ja się nie znam na Corelu zupełnie, mialam logo w jpg, potrzebowalam w Corelu, nie umiem tego zrobic sama więc poprosiłam o pomoc. nie wiem ile pracy i wysiłku kosztuje przygotowanie takiego projektu wiec byłam wdzieczna za jakąkolwiek pomoc. nie wiem jak powinno wyglądac profesjonalnie wykonane logo, więc to co zobaczyłam wydało mi sie dobre...jak juz wspomnialam ja sie na tym nie znam...a co do wynagrodzenia- zawsze można powiedzieć że to wyższa szkoła jazdy i dużo zabawy i taka pomoc kosztuje.
pozdrawiam wszystkich

marol2 - 7 Wrzesień 2009, 17:47

daj to logo w jpg w załączniku, a na pewno ktos ci pomoze

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group