Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Zlecę/wykonam pracę - zaprojektowanie logo " n2o " (materiały pomocnicz

kitchen18 - 3 Wrzesień 2009, 16:22
Temat postu: zaprojektowanie logo " n2o " (materiały pomocnicz
Witam Was Serdecznie i z góry dziekuje za zainteresowanie postem :) mam do zaprojektowania logo firmy " n2o-ART " firma jest już zajerestrowana więc chciałbym jak najszybciej zakończyć ten temat. Poniżej jest wstępny pomysł i pliki cdr . Moja koncepcja to coś w stylu zachlapanego grafiti tak jak w pliku na obrazku.
Proszę o pomoc bo sam jeszcze nie wystarczające umiejętności posiadam, z góry dzieki i mam nadzieje że coś z tego wyjdzie :) Uzyte czcinki to : MOSTWANTED i STREET WRITER

kitchen18 - 3 Wrzesień 2009, 16:26

Przesyłam link do zdjecia loga na wzór którego chciałbym mieć stworzone swoje bo w pliku jakies male wyszlo :) Pozdr http://s237.photobucket.c...-1.gif&newest=1
marol2 - 3 Wrzesień 2009, 21:32

Pomysł na logo raczej dupiaty, a zarazem zerżnięty z czyjejś pracy. Logo ma być proste!!! jeśli nie masz doświadczenia to proponuje prostsze wyzwania. jak dużo kolorów i napaćkane to nie znaczy że dobrze. W PROSTOCIE SIŁA!!!. trzeba wziąć pod uwagę techniki druku logo (offset, flexo, sito, tampon)-przekonasz się w czym rzecz jeśli dojdzie do wyceny druku tymi technikami. Wskazówka-zobacz logotypy najpopularniejszych marek na świecie-PROSTOTA!-najbardziej zapada w pamięć klienta. Podobne tematy byłu juz na forum-poszukaj
Sponsi - 4 Wrzesień 2009, 17:09

Przede wszystkim ta propozycja wygląda jak już gotowa grafika z logo w środku...
bo jeśli pomysł na logo to to czarno-białe coś... no to powiedzmy... ale cała ta grafika jako logo to tak jak marol2 powiedział(a?) - za dużo...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group