Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Zlecę/wykonam pracę - pomoc przyprojekcie wizytówki ( część już jest )

kitchen18 - 23 Wrzesień 2009, 17:40
Temat postu: pomoc przyprojekcie wizytówki ( część już jest )
Witam wszystkich forumowiczów potrzebuje wykonać jaką wizytówkę usług parkieciarskich, wykonałem wstępną wizytówkę ale jakoś mi się nie podoba i nie mam żadnego pomysłu w tej kwestii. Także jeśli ktoś był by chętny to prosiłbym o pomoc kolorystyka i wykonanie wedle uznania napewno wszystko bedzie lepsze od mojego projektu. W cdr dorzucam moje projekty wraz z danymi i zdjęciami które mogłyby się do czegoś przydać. Jak coś to mail kitchen18@wp.pl lub gg 1270276 i z góry wielkie dzieki mam nadzieje że ktoś mi pomoże :)

Plik w cdr jest pod tym linkiem http://hotfile.com/dl/132...ytowka.cdr.html

x3user - 24 Wrzesień 2009, 08:19

Słabo się cenisz.

Ja bym wybrał "projekt u dołu" ale rozjaśnił kolor oraz zrobił przejście z lewej na prawą, nie odcinaj tego sztywną kreską.

magnetia - 24 Wrzesień 2009, 09:29

Nie tak żle, tylko uważaj, bo napisy masz z błędami ;-)
kitchen18 - 24 Wrzesień 2009, 10:10
Temat postu: no moze i tak
no moze i tak ale poprostu mi sie nie podoba wogole nie ten styl nie ten klimat dlatego zwrociłem sie do was z prośbą pomocy :) a błędy sie poprawi jak bede plik do druku szykował :) chociaż przyznam że raz zapomniałem i do druku z błędem puściłem :) pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)
michw - 24 Wrzesień 2009, 16:10

Tobie się nie podoba... A co na to zleceniodawca? Może jemu spodoba się projekt? Wizytówka nie wyglada źle i może się podobać...
kitchen18 - 24 Wrzesień 2009, 19:20

no własnie sie nie podoba siedzialem z nim godzine i nic mu nie pasowalo a przyznam ze i ja weny nie mialem dlatego zgłosiłem sie tutaj :)
1cm - 26 Wrzesień 2009, 15:05

jak można zaproponować klientowi wizytówkę, w której z błędem wypisane jest nawet jego imię i nazwisko (nie wspominając o usLugach)? Tylko magnetia to dostrzegła?

pzdr.

ps. skoro już się upierasz przy tych klepkach i drewienkach to może jakoś kreatywnie podejdź do tematu przykład

kitchen18 - 27 Wrzesień 2009, 11:41

no szczerze mówiąc to myślałem że ktoś mi pomoże a tu widzę fala krytyki, nie tego oczekiwałem a do kolegi śmiejącego się z mojej pisowni, to tylko wstępny projekt zanim wyśle do drukarni zawsze poprawiam i dodaje polskie znaki, pozdrawiam i mam nadzieje ze jeszcze ktoś się mną zainteresuje jeszcze :)
pikaska - 28 Wrzesień 2009, 18:47
Temat postu: :)
Bardzo fajny przykład, ja na pewno bym to zaproponowała klientowi, ciężko przejść obojętnie obok takiej formy reklamowej :)

1cm napisał/a:
jak można zaproponować klientowi wizytówkę, w której z błędem wypisane jest nawet jego imię i nazwisko (nie wspominając o usLugach)? Tylko magnetia to dostrzegła?

pzdr.

ps. skoro już się upierasz przy tych klepkach i drewienkach to może jakoś kreatywnie podejdź do tematu przykład


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group