Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

CorelDRAW - grafika wektorowa - kolejność

capat - 28 Grudzień 2009, 15:04
Temat postu: kolejność
witam, czy ktos jest w stanie mi doradzic, robie mape na ktorej są obiekty zamknięte<budynki> ktore wypelniam kolorem, jednak chcę aby na kazdym budynku widoczny był jego numer adresowy, bo on jest ale jakby pod kolorem. Kolejnosć; przesun na wierzch nie dziala.
JarekDRAW - 28 Grudzień 2009, 15:20

Narzędzia/ Menedżer obiektów, ustaw warstwy !!!


Pzdr

capat - 28 Grudzień 2009, 15:33

dzieki ja dopiero zaczynam wiec mi trzeba wolno tlumaczyc, menadzer obiektow jest, ale ustaw warstwy nie moge znaleść....
JarekDRAW - 28 Grudzień 2009, 16:20

Jak otworzysz menedżer po lewej na dole masz ustaw warstwę, zadaj ją, i przeciągnij obiekty do niej :-)
capat - 28 Grudzień 2009, 16:41

mmmm tyle razy probowalam i nie ma ustaw warstwy, po lewo na dole.mam numery budynkow na jednej warstwie i same budynki na innej,tylko jak zrobic zeby ta pierwsza byla widzoczna? hmm i dzieki za trud:]
D.K. - 28 Grudzień 2009, 17:42

Złap za warstwę i przestaw kolejność w menedżerze.
capat - 28 Grudzień 2009, 17:55

dzieki o to mi chodziło,,udało się;P takie proste //
rel - 29 Grudzień 2009, 07:31

A nie łatwiej jest ustawiać to za pomocą kolejności? Wg mnie ten sposób jest najłatwiejszy. Zaznaczasz obiekt, prawy klik i kolejność.
-=Gizy=- - 29 Grudzień 2009, 10:29

jak Mu obiekty pomieszały się między stronami i warstwami to sama kolejność nie pomoże

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group