Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - Kuchcik-pod ocenę

panVodka - 9 Marzec 2010, 15:10
Temat postu: Kuchcik-pod ocenę
Raczej jeszcze nie jest to wersja ostateczna-potrzebuję korekty:D
pozdr

lechnik - 9 Marzec 2010, 15:18

coś nie tak z "mimiką" twarzy - co ma wyrazac jego twarz: zdziwnie, zadowolenie, złosc czy niesmiałosc - musisz sie zdecydowac
panVodka - 9 Marzec 2010, 15:22

to miało być raczej coś w stylu pewności siebie "kozak ze mnie-mam najlepszą kuchnię" :D
Milimetr - 14 Maj 2010, 15:56

Trochę bladziutke, nie kontrastowe spróbuj kontur zrobić jednakowy na całej postaci. A i mimika faktycznie nie wywiera na mnie że widzę kozaka ;-) jak robisz uśmiech i pewność siebie to wyraz twarzy musi wyglądać tak :mrgreen:
No i te rumieńce przypominają mi clowna z filmu PIŁA :mrgreen:

dekored - 15 Maj 2010, 09:45

panVodka napisał/a:
to miało być raczej coś w stylu pewności siebie "kozak ze mnie-mam najlepszą kuchnię" :D


No to zrobiłeś coś zupełnie odmiennego, tzn widać, że kucharz się wstydzi, dostaje wypieków, nie jest pewien tego co serwuje...do tego złości się na gości, ma ugiętą brew, która świadczy o zdenerwowaniu.
Zmień to a na pewno będzie ok. Po za tym wg mnie ciekawy pomysł, wystarczy dopracować. Usuń te rumieńce i brew wyprostuj... do tego kolega wyżej ma rację, że zbyt blade kolory.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group