Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - co owiecie na to

postt - 27 Marzec 2010, 21:51
Temat postu: co owiecie na to
wizytówka dla kolegi...jak myślicie nie jest za mało wiejska, swojska?

JarekDRAW - 28 Marzec 2010, 07:12

Ta praca nie wymaga komentarza, mówi sama za siebie ...



Pozdrawiam

1cm - 28 Marzec 2010, 15:42

Jest bardzo swojska... tzn. tylko dla swojaków znających adres bądź nr telefonu ;)
Mizeria. Krzywdzisz kumpla.

pzdr.

postt - 28 Marzec 2010, 18:30

ale bardziej mi chodzi o to tło...dane się doda jak będzie skończone...tylko właśnie nie wiedziałem czy takie zboże pasować będzie do agroturystyki
Rosa - 29 Marzec 2010, 11:39

Moim zdaniem, to tło byłoby znakomite, gdybyś ... projektował etykietę dla jakiegoś herbicydu zwalczającego chwasty dwuliścienne w zbożach jarych ;-) W gospodarstwie kolegi są pewnie jakieś fajne zakątki, atrakcje dodatkowe ...
scarlet - 31 Marzec 2010, 21:09

proszę nie
agroturystyka to taka piękna dziedzina...

postt - 1 Kwiecień 2010, 08:36

no to przepraszam...ale zostało już wydrukowane...sory


a może zróbmy tak - ktoś ma jakiś inny pomysł na kartę gospodarstwa agroturystycznego?

Milimetr - 14 Maj 2010, 13:56
Temat postu: cienizna
Z agroturystyką to raczej się nie kojarzy, raczej chemia dla rolników z firmy "Złoty Kłos" :lol:
postt - 17 Maj 2010, 18:58

po kilku tygodniach używania, wszyscy twierdzą, ze jest ok, więc nie widzę powodu dlaczego się czepiacie - ważne, że klient jest zadowolony ;)

chociaż sam bym teraz inaczej to wymyślił, ale....

1cm - 18 Maj 2010, 00:18

Skoro parę osób wyżej (bądź co bądź potencjalnych klientów) mówi, że to gniot i można śmiało założyć, że "wizytówka" nie zachęciła ich do odwiedzin, to z czego właściwie Twój klient się cieszy?;)

pzdr.

postt - 18 Maj 2010, 08:07

bo miał na szybko zrobioną wizytówkę?
Ty no nie wiem, ale podobał mu się ten projekt...
chyba koniec tematu.

Pzdr

gleba - 19 Maj 2010, 10:21

tak dla przykładu
postt - 19 Maj 2010, 20:47

ok, ok...
nie ma co się już spinać...next time zrobię lepiej - dajcie mi czas...

dekored - 20 Maj 2010, 12:33

gleba napisał/a:
tak dla przykładu


1. Napis POKOJE zbyt mocno rzuca się w oczy...a przecież to nie jest najważniejsze.
2. Na każdej wizytówce, jeżeli jest komórka, powinno być podane imię i nazwisko osoby, która jest właścicielem tego numeru...to tak na marginesie.
3. Dobrze usytuowany jest ten brązowy pasek, widoczne jest to co można zaoferować klientowi a nie jest na pół wizytówki jak napis POKOJE.

gleba - 20 Maj 2010, 12:46

Napis pokoje jest najwazniejszy dla klienta takie było jego życzenie a nazwiska nie chciał podawać....
dekored - 20 Maj 2010, 15:22

gleba napisał/a:
Napis pokoje jest najwazniejszy dla klienta takie było jego życzenie a nazwiska nie chciał podawać....


Ja oceniałem wygląd/poprawność zrobionej wizytówki, nie to co Klient sobie życzył.

sekowal - 21 Czerwiec 2010, 19:59

Wiejska to ona jest na 100%:D (bez obrazy)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group