Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Zlecę/wykonam pracę - [współpraca] Przymierzam się do pełnego freelancingu

Sponsi - 17 Maj 2010, 16:29
Temat postu: [współpraca] Przymierzam się do pełnego freelancingu
Cześć,

Nazywam się Miłosz (Sponsi), jestem nauczycielem/lektorem j. angielskiego i od kilku lat działam komercyjnie jako freelancer.
Moja dzienna praca niestety nie pozwala porządnie rozwinąć skrzydeł, dlatego zastanawiam się bardzo poważnie nad porzuceniem pracy.
Szukam ludzi, firm, których interesują podobne obszary przemysłu - mam parę ciekawych pomysłów.

Aktualnie jestem na etapie kontaktowania się z ludźmi, z którymi będę mógł współpracować
w przyszłości w trzech głównych obszarach:

- edukacja (nauczanie języka angielskiego biznesowego i ICT)
- projektowanie stron internetowych (czyli po prostu webmasterka)
- tworzenie aplikacji online (tu niewiele mogę napisać, bo jednak chciałbym utrzymać pomysły na moje projekty w tajemnicy)

Wszystkie moje pomysły i projekty w większym lub mniejszym stopniu związane są z jednym z w/w punktów. Mam czas, minimum finansowe (mogę czekać do pół roku na zyski z danego projektu) i dużo zapału.

Jeśli prowadzisz własną firmę (albo masz firmę rodzinną, przy której działasz), jesteś
w podobnym położeniu, co ja, albo dopiero kończysz studia i szukasz pomysłów na start-up,
to zapraszam do kontaktu.

Jeśli prowadzisz firmę i szukasz pracownika w w/w obszarach do zatrudnienia "z doskoku" na umowę o dzieło, jestem do dyspozycji.

Interesuje mnie region Trójmiasta, choć bez problemu mogę pracować korespondencyjnie.

Dziękuję za uwagę : )


Miłosz / Sponsi
więcej informacji o mnie: www.sponsi.net
e-mail: milosz@epoczta.pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group