Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - Takie sobie pracki

anonim - 2 Czerwiec 2010, 21:19
Temat postu: Takie sobie pracki
Jak widzę te wszystkie prace, to nabrałem ochoty na pochwalenie się własnymi.
Amadeuss - 12 Sierpień 2010, 23:06

pracochłonne ..........
global - 13 Sierpień 2010, 13:31

Spoko, ujdzie. Można by doszlifować. Ale Bazyliszek z symboli trochę mi nie pasi... Może jakimś zabójczym okiem by łypnął?
anonim - 16 Listopad 2010, 17:07

Uaktualniam temat bo dodałem nową pracę.Opinie mile widziane.
Smiglowiec - 23 Sierpień 2011, 12:04

Mistrzowskie te prace, nagraj jakiś tutorial jak to zrobić, dużo każdy by mógł się nauczyć.
Ferus91 - 25 Wrzesień 2011, 21:19

anonim mam do ciebie pytanie :D
Jak zrobiles efekt taki rozjasniony ksiezyc w pracy Czarna mycha..jpg ??

DzumA - 78 - 26 Wrzesień 2011, 12:51

Ferus91 napisał/a:
anonim mam do ciebie pytanie :D
Jak zrobiles efekt taki rozjasniony ksiezyc w pracy Czarna mycha..jpg ??


anonim raczej szybko Ci nie odpowie - dawno go na forum nie było


Ferus91 - 27 Wrzesień 2011, 18:05

Tak ale jak zrobidz aby on byl taki rozmyty bo ksiezyc sam to ja wiem jak zrobic :)
DzumA - 78 - 27 Wrzesień 2011, 18:50

dodaj sobie cień
anonim - 18 Kwiecień 2012, 11:23

Uaktualniam temat. Bardzo dobrze zrobiony tutorial, ale ma jedną wadę. Jak na obrazku będzie pokazany cały księżyc to za bardzo będzie kojarzył się z kulą ziemską. Lepiej plamy robić samemu lub wytrasować księżyc ze zdjęcia.
gogman - 19 Kwiecień 2012, 11:28

4 praca, zatrzymałem się na niej - ma coś w sobie ... kompozycja, kontrast ....fajnie to się prezentuje. Jak by w tle pojawiły się jeszcze jakieś elementy, bryły o ostrych kontach, wprowadzając może subtelnie na jakąś z tych brył jeden kolor np. czerwony "taki mały nieład artystyczny" mogło by to fajnie się zajawić. Podoba mi się. Pokombinował bym z tym jeszcze i jak by to dopracować to w ramę bym sobie to umieścił na bank.
Pozdro

Ps. To jest tylko moja wizja ... Twoja praca jak najbardziej mi się podoba.
Jedno tylko drażni moje oko - Białe włosy pani stojącej tyłem, w miejscu gdzie jest zaokrąglenie (lewa strona u dołu) bym zrobił na ostro - tak jakoś mi to nie leży, robi się "ciężka klucha z tych opadających włosów"

anonim - 21 Kwiecień 2012, 19:25

Dziękuję za taką pozytywną opinie. Praca z uwzględnionymi uwagami.
gogman - 23 Kwiecień 2012, 11:01

Widzę że podkręciłeś czarny i dorzuciłeś akcent czerwonego kwiatka, ściąłeś też włosy..... I teraz tak jak patrzę to pierwotna praca jest jednak idealna (mi naprawdę przypadła do gustu). Pozdro

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group