Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - logo do ostrej krytyki

MR240760 - 20 Sierpień 2010, 09:52
Temat postu: logo do ostrej krytyki
Tutaj możecie pastwić się nad moim logo. Proszę o uwagi krytyczne.Chciałbym zmienić litery E i A na takie same ale bez ślimaków (wydają się mało czytelne) może ktoś ma podobną czcionkę .
logo będzie drukowane na małych wymiarach 15x60mm

nev555 - 20 Sierpień 2010, 12:15

Zamień teksty na krzywe, gdy otwieram plik wyskakuje mi informacja o brakujących fontach.
MR240760 - 20 Sierpień 2010, 19:06

już zamieniłem
1cm - 21 Sierpień 2010, 11:43

o w mordę.... aż sam jestem ciekaw tych 'krytycznych uwag' ;) Bądź dzielny.

pzdr.

ABu - 21 Sierpień 2010, 23:13

To nie jest logo...

Trochę do poczytania:
http://e-alw.com/teksty_logo.html

DzumA - 78 - 1 Wrzesień 2010, 14:31

Znając język mogę zrozumieć co to za firma i czym się zajmuje.

A tak poza tym rzekome LOGO nic mi nie mówi, a komuś kto z językiem angielskim nie ma styczności LOGO nic nie obrazuje.

Za duży bałagan z tymi czcionkami.

Brakuje pomysłu - łądu - składu itd....

changela - 17 Wrzesień 2010, 12:50

a co to za fajna czcionka?
restauro - 17 Wrzesień 2010, 18:09

Chyba Milano
http://new.myfonts.com/fo.../milano/milano/

pomoc-graficzna - 27 Wrzesień 2010, 13:10

na przyszłość, jeżeli wszyscy mają zobaczyć logo dokładnie jak wygląda to zamień czcionki na krzywe :) Logo strasznie słabe ale powodzenia
gleba - 27 Wrzesień 2010, 13:50
Temat postu: etykieta kielbasiana
Wrzucam projket etykiety- proszę o opinie
pomoc-graficzna - 27 Wrzesień 2010, 14:20

Ja osobiście bym tego nie kupił. Co prawda róż troszkę podchodzi pod mięso, ale jest taką mało wyzywającą etykietą :) Człowiek kupuje wzrokiem, dotykiem, węchem, słuchem ... Etykieta jest bardzo prosta, dla mnie ogólnie się nie podoba ( nie to że nic mi się nie podoba ).

Popracuj trochę nad tym ! :)

gleba - 27 Wrzesień 2010, 17:34

kratka rozowa musi byc bo takie sa wymogi i wszyscy tak robią to akurat jest wersja na mielonkę, Ogólnie etykieta jest dodtosowana do całej linni reklamowej, ale mozna cos pozmieniać tylko co? Napisz wiecej co Ci się nie podoba
wawel - 27 Wrzesień 2010, 18:18

Nic nie zmieniaj jest ok, (moze poza tymi rombami) internauci lubia krytykowac i czesto lubia zmieszac wszystko z...
Gdyby ktos chcial powaznie traktowac te wszystkie "profesjonalne" i zyczliwe uwagi to nic by nie zrobil, zwlaszcza ze czesto pisza rzeczy sprzeczne. Sam znam takie przypadki jak pare osob likwidowalo swoje profile bo bylo im nie po drodze z oceniajacymi ich prace.
pozdr.

pomoc-graficzna - 27 Wrzesień 2010, 18:22

Różowa siatka nie pasuje. Po za tym etykieta ok
pomoc-graficzna - 27 Wrzesień 2010, 18:25

Wawel. Prosił o ocenę. Ja piszę co dla mnie się nie podoba, potencjalny klient może myśleć inaczej, każdy jest inny - dla mnie to już mania pracy ...
gleba - 27 Wrzesień 2010, 18:28

Bardzo Co dziękuję wawel, podniosłeś mnie na duchu. Tez uważam ze sama etykietka nie jest zła ma być prosta, czytelna i estetyczna. A co do rąbów to ich tam nie ma , takie kratki lub rąby sie stosuje tylko do nadruków na mielonkę na folii przezroczystej żeby samo mięsko ładniej wyglądało hehheh. Na innych wyrobach tego nie będzie, ale na przekład na kiełbasę żywiecka która jest pakowana o osłonki białkowe trzeba robić nadruki w 4 kolorach podstawowych a to z tej przyczyny ze po uwędzeniu takiej kielłbasy tylko taka etykieta jest czytelna . To tak na marginesie gdyby ktoś z Was miał przyjemność projektować coś do kiełbasianego biznesu. Ja osobiście juz nie mogę patrzeć na mięso heheh
pozdrawiam

DzumA - 78 - 28 Wrzesień 2010, 13:48

Mnie osobiście etykiety się podobają ! Fachowa robota ! Tak jak pisze wawel - już nie trzeba nic zmieniać.
Romby pomijam z uwagi na wymóg.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group