Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Zlecę/wykonam pracę - prosba o wykonanie plakatu

michalinka23 - 9 Czerwiec 2011, 05:53
Temat postu: prosba o wykonanie plakatu
witam , musze wykonac plakat na zajecia w corelu (warunek zaliczenia) tematem maja byc "zagrozenia w internecie" robilam wszystko zgodnie z tutorialem ale niestety nie radze sobie :/ prosze o pomoc

PS : nie ma to byc nic skomplikowanego
glowne haslo "zagrozenia w internecie" wymienione kilka zagrozen (najlepiej jakas niestandardowa czcionka) jakies tło i ze dwa obrazki

jeszcze raz bardzo prosze o pomoc :)
oto co sama zrobiłam http://img543.imageshack..../beztytuuky.jpg jak widac obraz nedzy i rozpaczy :(
PS2: oczywiście w kwesti wynagrodzenia sie dogadamy :)

s-p-i-n - 9 Czerwiec 2011, 09:25

zalacz plik cdr to moze ktos twoj plakat udoskonali
michalinka23 - 9 Czerwiec 2011, 09:28

załącznik dodany :)
DzumA - 78 - 9 Czerwiec 2011, 09:33

widzę, że mniej więcej w tym kierunku drążyłaś


ja bym jeszcze poszukał zdjęcia innego dziecka przed kompem - bardziej zahipnotyzowanego
projekt będzie bardziej przejmujący

michalinka23 - 9 Czerwiec 2011, 10:09

tak to był wzór , ale efekt marny , bo białe tło u góry sprawia że jest łyso i czcionka odbiega od wzorca , no nic do 13 mam czas żeby to udoskonalić , a nóż sie znajdzie ktos kto poprawi to w 5 minut
Sponsi - 9 Czerwiec 2011, 10:13

michalinka nie jest to złe - tylko podmień dzieciaka (sxc.hu / fotolia.pl) i definitywnie nie skaluj obrazka bez aspektu!
Dopracuj rozplanowanie czcionek i powinno być całkiem OK...

wawel - 9 Czerwiec 2011, 10:26

Zdecydowanie sama to popraw, bo nie jest tak zle i takie podejscie ma te zalete ze to bedzie Twoja praca i Twoje zaliczenie a nie kogos z forumowiczow.
Paru forumowiczow juz chyba dostalo takie kiedys ;-) (nie wiem czy wszyscy ;-) ), jeden z kolegow (zaawansowany w Corelu) z tego co pamietam dostal +3 ;-)

Na forum jest troche osob ktore potrafia cos zasugerowac. Wiec lepiej zrobic to samodzielnie, ewent. podpierajac sie poradami forumowiczow.
pozdr.

Mozzie - 21 Czerwiec 2011, 16:53

taa, poza tym czasami nawet nauczyciele sami nie wiedza czym sie to je... tez pomagalam takiej jednej kobitce z projektem, a pozniej wyszlo ze profesorek sam nie wie z czym ma do czynienia, ot, wolny etat byl to uczy :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group