Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Zlecę/wykonam pracę - Projekt koszulki

jokesej - 10 Czerwiec 2011, 19:14
Temat postu: Projekt koszulki
Witam, poszukuje kogoś kto wykona mi projekt koszulki. Z góry napisze że nie jest on zbyt trudny do wykonani ;]
restauro - 10 Czerwiec 2011, 19:41

Dołącz projekt
jokesej - 10 Czerwiec 2011, 20:03

Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o corel'a. Jaki projekt mam dołączyć?
restauro - 10 Czerwiec 2011, 20:12
Temat postu: Re: Projekt koszulki
jokesej napisał/a:
Witam, poszukuje kogoś kto wykona mi projekt koszulki. Z góry napisze że nie jest on zbyt trudny do wykonani ;]


Twój projekt

jokesej - 10 Czerwiec 2011, 20:22

Mam napisać to co ma być na koszulce?
restauro - 10 Czerwiec 2011, 20:36

raczej zrób jakiś szkic , rysunek ,projekt w innym programie graficznym z kolorystyką .
chezare - 11 Czerwiec 2011, 06:10

Bardzo interesująca rozmowa :-) Restauro, kolega czy koleżanka Jokesej napisał(a), że obrazek nie jest zbyt trudny do wykonania i nie był dopóki nie zacząłeś pisać o projektach i programach graficznych, a z kolorystyką, to już zupełnie przegiąłeś i lejesz poniżej pasa. Ciekawe w co trafisz? :-)
Restauro, jaka pogoda nad morzem? W środku Polski niezdecydowana. Ciekawa jaka w DSgt?

restauro - 11 Czerwiec 2011, 11:10

chezare napisał/a:
Bardzo interesująca rozmowa :-) Restauro, kolega czy koleżanka Jokesej napisał(a), że obrazek nie jest zbyt trudny do wykonania i nie był dopóki nie zacząłeś pisać o projektach i programach graficznych, a z kolorystyką, to już zupełnie przegiąłeś i lejesz poniżej pasa. Ciekawe w co trafisz? :-)
Restauro, jaka pogoda nad morzem? W środku Polski niezdecydowana. Ciekawa jaka w DSgt?


Zrozumiałem że jest jakiś projekt skoro mowa o prostocie .Może być Konceptualizm ,ale byłoby lepiej gdyby był chociaż Dadaizm .
Pogoda jak to nad morzem , dzisiaj nawet pokazuje się słonko ,nie na tyle jednak żeby wybrać się na plażę ...

Jokesej Moim zamiarem nie było wystraszenie Ciebie .Daj co masz może być tekst .

drozd - 11 Czerwiec 2011, 11:43

chezare napisał/a:
obrazek nie jest zbyt trudny do wykonania i nie był dopóki nie zacząłeś pisać o projektach i programach graficznych, a z kolorystyką, to już zupełnie przegiąłeś i lejesz poniżej pasa. Ciekawe w co trafisz? :-)


Chciałeś, to masz - chociaż dadaizm, a pogoda jak nad morzem (zima? lato? cholera wie...) Powodzenia;-) A swoją drogą łapy opadają po wpisach ,,nie znam się na corelu, potrzebuję plakat/koszulkę/baner i cześć, tyle jeśli chodzi o szczegóły''. Chociaż jeden z drugim w paincie by naszkicował o co mu biega. Ale nie, po co... Ludzie są mocni.

s-p-i-n - 11 Czerwiec 2011, 17:26

jokesej napisał/a:
Mam napisać to co ma być na koszulce?
napisz
chezare - 13 Czerwiec 2011, 00:49

Jokesej pisze już dwa dni, to nie będzie takie proste zadanie :-)
drozd - 15 Czerwiec 2011, 23:12

coś ucichło w tym temacie ... :lol:
kula69 - 16 Czerwiec 2011, 08:04

bo każdy popadł w zadumę co też Jokesej dla nas szykuje
drozd - 16 Czerwiec 2011, 09:52

... albo pogoda nam morzem zmienna jest i trudno się zdecydować.
restauro - 16 Czerwiec 2011, 11:13

Najtrudniejsze są proste zlecenia. Najpierw do zdefiniowania ,później do wykonania.
ABu - 16 Czerwiec 2011, 18:31

Zniecierpliwił się chłopak, bo zamiast mu od razu zrobić projekt zadajecie jakieś głupie pytania.

Pewnie już szuka pomocy na innych forach.

:)

restauro - 17 Czerwiec 2011, 10:05

Coś na początek ,można dodawać i zmieniać motyw , koszulka przechodnia tzw. kolejowa.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group