Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Zlecę/wykonam pracę - Konkurs

restauro - 29 Czerwiec 2011, 20:37
Temat postu: Konkurs
http://www.um.andrychow.p...order=0&thold=0
Może kogoś zainteresuje ?
Namęczyłem, się trochę podczas czytania :
"WYMAGANIA TECHNICZNE PROJEKTU LOGO" ale spróbować można

Cysorz - 29 Czerwiec 2011, 21:06

2.000 brutto za Księgę Znaku? I to nie zlecenia ale konkurs?
Bez jaj ;)

D.K. - 29 Czerwiec 2011, 23:37

Tego typu prace zaczynają się co najmniej od 5.000,00 PLN netto, Szkoda czasu, chyba że ktoś się nudzi. Bawcie się dobrze! ;)
kula69 - 30 Czerwiec 2011, 20:13

restauro, za 2000 takie wymagania w administracji... chyba sobie żartują. W konkursie Furninova dawali 5000 za samo logo.

"3. Do projektu należy dołączyć wydruki komputerowe (Księga wizualizacji znaku) formatu A4, które powinny zawierać:
- ZNAK MIESZCZĄCY SIĘ W POLU 15CM X 15CM I ZMNIEJSZONĄ WERSJĘ 1,5CM X 1,5CM,
- zastosowanie znaku w projekcie materiałów biurowych codziennego użytku jak papier firmowy, wizytówka, koperta, teczka, długopis oraz w projekcie innych materiałów promocyjnych jak: koszulki, kubki, plakat, a także we wzorze prezentacji multimedialnej wizualizacji strony internetowej.
- WERSJĘ KOLOROWĄ JAK I CZARNO-BIAŁĄ ZNAKU." (podkreślenie moje)

Czyli oprócz znaku zrobić pełną wizualizacje i pomysł na stonkę no....no...

restauro - 30 Czerwiec 2011, 20:33

Również uważam ze trochę przesadzili . Powinno kosztować kilka razy więcej.Wkleiłem ten link bardziej jako ciekawostkę . Chyba żeby się ktoś uparł .
kula69 - 30 Czerwiec 2011, 20:39

restauro, ja rozumiem że 2000 piechotą nie chodzi ale żeby administracja państwowa dziadów z ludzi robiła to mnie oburza.
restauro - 30 Czerwiec 2011, 20:46

Ja to rozumiem i nawet nie zamierzam brać w tym udziału ,jeśli już to wolę komuś zrobić projekt darmo .
kula69 - 1 Lipiec 2011, 07:53

restauro, dokładnie, często robię gratisy ludziom którzy wg mnie na to zasługują, ale nie administracji bo... ich nie lubie :-D
ABu - 1 Lipiec 2011, 14:54

Niepotrzebnie się oburzacie. Gdyby w administracji pracowali ludzie, którzy się znają na rzeczy to wiele spraw wyglądałoby zupełnie inaczej.

Głowę daję, że mało który z organizatorów rozumie to co tam w tym regulaminie jest. Podejrzewam metodę kopiuj - wklej z innych regulaminów, a do tego stawka ustawiona 'na oko', bo w końcu cała miesięczna wypłata za znaczek to chyba dużo, nie?

---

Hahahaha :) Potwierdzają się moje słowa o metodzie kopiuj-wklej:
Wyniki google po wpisaniu zapytania: "Do projektu należy dołączyć wydruki komputerowe (Księga wizualizacji znaku) formatu A4, które powinny zawierać"

restauro - 1 Lipiec 2011, 17:18

Świetne jest to zapytanie ofertowe .Zauważyłem tylko małe niedopatrzenie nie wspomniano o papierze śniadaniowym i toaletowym .
http://www.pjwstk.edu.pl/zap_of_znaki.pdf

chezare - 1 Lipiec 2011, 23:31

Koledzy, ja bym się za bardzo nie śmiał. Ta administracja wydaje Wasze pieniądze :-) Chyba lepiej jak wyda mniej?
Sponsi - 1 Lipiec 2011, 23:45

Ale żenada...
joannaw.79 - 2 Lipiec 2011, 12:57

Chciałyśmy z moją wspólniczką wziąć udział ale wczytujemy się w regulamin i szczęki opadają nam coraz niżej.
Artur Miernik - 2 Lipiec 2011, 21:14

Ujmę to tak: licealiści i studenci do dzieła.

Chcesz zostać projektantem, nie ćwicz na brudno!
Ćwicz na urzędach i administracjach - oni przynajmniej płacą...

...za prąd, żarełko i skarpety.

LogoPedant - 15 Lipiec 2011, 14:07

To już jest nudne. Ta niekompetencja. Nie ma co dywagować. Szkoda czasu i energii...
restauro - 2 Sierpień 2011, 21:01

KONKURS NA LOGO I HASŁO PROMOCYJNE MIASTA ŁODZI

Kwota przewidziana dla zwycięzcy to 50 tysięcy złotych

http://bip.uml.lodz.pl/index.php?str=6758

DzumA - 78 - 2 Sierpień 2011, 23:46

konkurs - LOGO ŁÓDŹ
głowa, aż mnie rozbolała po przeczytaniu regulaminu
idę spać ;-)

restauro - 3 Sierpień 2011, 09:44

Dobrze ze nagroda może choć trochę ukoić ten ból .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group