Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Zlecę/wykonam pracę - [Zlecę] Bloczki samokopiujące - druk

Lars - 26 Lipiec 2011, 02:31
Temat postu: [Zlecę] Bloczki samokopiujące - druk
Witam szanowne grono.
Czy mógłby mi ktoś polecić drukarnię (najlepiej w Warszawie lub okolicach), która wykonałaby druk bloczków samokopiujących w ilości 2x500 szt.? Nie wiem, co się dzieje, ale zadałem pytanie ośmiu drukarniom i żadna nawet nie raczyła odpowiedzieć.

Będę wdzięczny za pomoc, bo klient już płacze łzami krokodyla.

Salut,
Lars

joannaw.79 - 26 Lipiec 2011, 23:16

Deka Studio spróbuj. Fajne chłopaki i robią takie nakłady, przynajmniej w czasach jak ja tam pracowałam.
Cysorz - 27 Lipiec 2011, 17:01

Napisz do jakiejś drukarni cyfrowej.
Lars - 28 Lipiec 2011, 10:17

Dzięki za porady. Problem polega na tym, że pisałem już do 12 drukarni i żadna nie odpowiedziała. Nie wiem, w czym jest problem. Czy w wakacjach, czy w nadmiarze pracy, czy w ilość sztuk? Deka Studio też milczy.
wawel - 28 Lipiec 2011, 10:46

Tak bywa z niektorymi drukarniami ze nie chca odpisywac przy malych zamowieniach, zrazajac do siebie klientow. Bo dzis to bedzie mniejszy naklad, a jutro niekoniecznie.
Znam kilka takich drukarn ktore tak robia - niestety.
Najlepiej w takim wypadku zadzwonic, wiesz szybko na czym stoisz.
pozdr.

Lars - 2 Sierpień 2011, 08:28

Czołem.
No właśnie, wawel ma rację. Takiego zachowania nie rozumiem, bo przecież nie wiadomo z czym przyjdę do nich za miesiąc.
Po wielu bojach znalazłem drukarnię, która zrealizuje moje zlecenie. Dzięki wszystkim za zainteresowanie tematem.

Pozdro,
Lars

kvision - 3 Październik 2011, 09:13

Następnym razem kontaktuj się z drukarnią 29. Siedzibę mają pod strzelcami ale wysyłają lub dowożą zlecenia.

Często zlecam nawet małe partie ulotek np. 200 sztuk i jeszcze nigdy nie było problemu.

Lars - 3 Październik 2011, 20:44

Ok, dzięki. Zapamiętam tę drukarnię.

Pozdrawiam.

michal78 - 11 Październik 2011, 12:22

jak by była potrzeba to oferuję swoją pomoc mam drukarnię w Bydgoszczy, więc jak by co to zapraszam.
Specjalizujemy się w druku offsetowym i cyfrowym.
Skalski druk BIS

Lars - 14 Październik 2011, 08:32

Ok, dzięki. Będę pamiętał.

Pozdrawiam,
Lars


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group