Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Corel PHOTO-PAINT - Jak zaczac ??!! :)

serDzio - 25 Kwiecień 2007, 18:36
Temat postu: Jak zaczac ??!! :)
Jestem nowy wiec sie przywitam "Siema" to tak bawilem sie troche w Corel PHOTO-PAINT ale nicmi w nim nie wychodzi... :( NIestety . Moze wy mi doradzicie z kad sie uczyc itd Interesuje mnie robienie Avatarow Tapet(ale nie 3D) Sybratur i Userbarow...

Moze pokaze moja najlepsza do tej pory prace ale szczerze mowiac jest w niej malo pracowane gdyz jak wyzej zaznaczylem za duzo nie umiem licze na was ze mi pomozecie :)


gleba - 27 Kwiecień 2007, 12:16

Witaj serDzio o i mam taki sam probem co Ty, zaczynam walkę z corelem, uczę się sama z różnymi skutkami. Właśnie założyłam pracownie reklamy i zycie zmusiło mnie do nauki corela. do tej pory pracowałam w photoshopie (fotografia). Może tutaj znajdę chętnych i pomocnych ludzi. Jakoś nie moge trafić na solidna książkę do nauki. :roll:
Chętnie nawiążę kontakt naukowy.Dodam ,że jestem absolewntką PLSP Nałęczowskiego, wychowaną na ręcznej robocie.
Pozdrawiam serdecznie Beata

Asdef - 27 Kwiecień 2007, 19:03

To jest tak, jak znacie PS, to PP możecie traktować jako dodatek… ja akurat traktuje PSopa jako dodatek, bo lepeiej mi się pracuje w C-PP – lepiej zostać przy tych nawykach które są, oczywiście jak SA one dobre…

Jeżeli jednak chcesz w corel Draw, pracować na zmianę raz w DRAW a raz w PhotoPaint jednak warto go znać dobrze… bo jest łatwiej przenosić między tymi dwoma programami…
Niż PS i DRAW… tylko PP i DRAW

Ja akurat miałem ten fart, że mi też ktoś pokazał jak się poruszać – w tym pakiecie… inaczej … :/

Najlepiej czytaj forum, w razie problemów po prostu pytać :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group