Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - Orzełek

kreart - 14 Maj 2007, 14:24
Temat postu: Orzełek
Akurat robiłem logo dla ministerstwa...

wrzucam orzełka, bo wiem ile czasu się namęczyłem aby wykonać prawidłowego...

Może się komuś przyda ;)

http://www.kreart.com.pl/orzelek%20polska.cdr

dlr - 15 Maj 2007, 14:34

Jakbym wiedział, że potrzebujesz przesłałbym Ci gotowca. Mam identycznego od kilku lat (sprawdzałem z Twoim) :-/
kreart - 16 Maj 2007, 11:22

w tym sęk żeby był identyczny jako godło naszego państwa ;) i jest... a co masz w zbiorach swoich - tego nie wie nikt :D, tez mam pokaźny ale akurat orzełka w krzywych nie posiadałem - trzeba było pozmieniać z flagi troszku ;)
makolek - 12 Czerwiec 2007, 13:08

zdaje sobie doskonale sprawe z czasochłonności takiej roboty .. ale ...
no własnie ale ...
taki projekt nie jest robiony tą samą grubością "kreski" .. każda "wypieszczona linia" .. robiłem kiedyś również orzełka.. roboty od choleeeery .. ale robiłem go w całkiem inny sposób .. jak znajdę to wrzucę tutaj .. było to kilka lat temu .. i nie wiem czy posiadam gdzieś na płycie .. a myśle że skoro już się tyle nadłubałem .. to nich ktoś z tego skorzysta

JarekDRAW - 19 Czerwiec 2007, 13:01

Tak właśnie się orzełek przydał, nawet bardzo ;-)
tomczy_twsm - 17 Październik 2008, 02:51

a czy mógłby ktoś tego orzełka udostępnić w pliku eps lub w cdr ale w wersji corelDraw9 ??
z góry wielkie dzięki 8-)

JarekDRAW - 17 Październik 2008, 09:41

Witam,
trance01 - 17 Październik 2008, 16:09

Orzełek pobrany... Na pewno się przyda, w poniedziałek wytnę sobie go na ploterze ale będę musiał parę rzeczy pozmieniać, na pewno bez pospawania się nie obędzie, być może i redukcja węzłów jeśli puszcze sobie go na frezarkę...

Jeszcze raz dzięki :)

Pozdrawiam ALL pipoli


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group