Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - koszulka EURO 2012

DzumA - 78 - 10 Maj 2012, 11:28
Temat postu: koszulka EURO 2012
edycja limitowana dla mnie i syna ;-)

restauro - 10 Maj 2012, 12:21

To chyba już jak wypadniemy z rozgrywek ? Skrzydełka rozpostarte ale jakieś takie zmokłe czy przetrzebione. Na pleckach jest ok piękne uniki .
smigalski - 11 Maj 2012, 09:08

Super tył wygląda :)
Przód też ale właśnie orzeł taki klapnięty, pewnie przez "koko-koko" i świadomość że nie wyjdziemy z grupy :)

smigalski - 11 Maj 2012, 10:24

DzumA - 78, Nie miałbyś ochoty w wolnym czasie zrobić projekt napisu na koszulkę z motywem drzewa? 1 kolor, żebym mógł wyciąć na ploterze. Bo po motywie z husarią wnioskuje że kreatywny bardzo jesteś.
DzumA - 78 - 11 Maj 2012, 22:20

biedny NASZ orzeł
nie dość, że go wykopano na zbity pysk
to jeszcze po powrocie na swoje miejsce
niektórzy się dziwią, że wygląda jak ściera ;-)

na plecach w końcu czuć NASZĄ krew ;-)

ps. cały czas śmigam z koszulkami

drozd - 14 Maj 2012, 08:55

tył super (może jedynie troszkę korona na orle do poprawy, bo wygląda ten orzeł jakby był po kilku głębszych i mu się ta korona zsuwała na wizjer...). Przód koszulki głowy nie zrywa - orzeł faktycznie jakiś ,,zmoknięty", zmęczony.... Ale ogólnie plus za pomysł i że się chciało!
perm1986 - 13 Czerwiec 2012, 09:16

Dżuma może sprzedasz projekt (za kasę )? W zamian dodatkowo wyślę Ci taką koszulkę?

oczywiście logo nike zlikwidujemy bo to znak towarowy

DzumA - 78 - 13 Czerwiec 2012, 17:16

projekt mogę odstąpić - ale zaryzykuję - poczekam jeszcze jeden mecz ;-)
zyska na wartości ... :roll:

ps. podgląd nie oddaje w pełni jakości wykonana - orzeł z przodu jest dumny - dobrze zbudowany i upierzony - być może lekko spocony - w końcu tak jak wspomniałem nie bez przygód się tu dostał ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group