Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - logo ocena - elektromechanika samochodowa

gogman - 17 Sierpień 2012, 00:47
Temat postu: logo ocena - elektromechanika samochodowa

Sponsi - 17 Sierpień 2012, 07:46

Fajny logotyp. Sygnet chyba bym jednak przeniósł na lewo, bo coś tu jest trochę zaburzone chyba.
Super wygląda na koszulce, na białym wybór kolorów już mi się tak nie podoba. Ta czerwień i niebieski takie są niemechaniczne...

gogman - 17 Sierpień 2012, 08:26

Próbowałem od lewej wstawić sygnet, nawet był taki zamysł z początku ... jakoś mi nie leżał. Dzięki za opinie coś może jeszcze pokombinuję.
stonjohn4 - 4 Grudzień 2012, 11:05

Ogólnie bardzo fajnie że tworzysz nierealne rzeczy, światy... Najlepsza droga do wyćwiczenia sobie wyobraźni. Fotomontaż do dopracowania ale podejrzewam że to kwestia czasu jak zaczniesz dostrzegać detale. Bo diabeł tkwi w szczegółach :)
Pozdrawiam, niech moc będzie z Tobą :)


http://www.prep4sure.com/PMP-certification.html

gogman - 5 Grudzień 2012, 13:15

?
kula69 - 5 Grudzień 2012, 23:53

stonjohn4, to tu miało być czy żeś wpisy pomylił?
Shame - 6 Grudzień 2012, 10:43

stonjohn4 napisał/a:
Ogólnie bardzo fajnie że tworzysz nierealne rzeczy, światy... Najlepsza droga do wyćwiczenia sobie wyobraźni. Fotomontaż do dopracowania ale podejrzewam że to kwestia czasu jak zaczniesz dostrzegać detale. Bo diabeł tkwi w szczegółach :)
Pozdrawiam, niech moc będzie z Tobą :)


To jest wypowiedź samego Gogman'a :mrgreen: pod obrazkiem s-p-i-n'a w topic'u Zamek na wyspie. Tak miało być, czy forum zaszalało?

Co do loga, to bardzo fajny font użyty, jednak przemawia do mnie jedynie w tej żółto-czarnej kolorystyce. Przy czerwono-granatowej jakoś nie bardzo. Sygnet Dobry, chociaż tę błyskawicę to też zrobiłbym w lekkim 3D/perspektywą, bo oponkę masz przestrzenną, a nie jako symbol. Ot, moje 3 grosze :-P

flayinglion - 23 Maj 2013, 06:40

wypowiedź samego Gogman'a pod obrazkiem. Tak miało być, czy forum zaszalało?
gogman - 23 Maj 2013, 23:07

O co chodzi z tym gościem, dziwne posty
Struna - 24 Maj 2013, 08:41

Pewnie jakiś bot, który kopiuje treść i udaje człowieka. Dziwne tylko, że już drugi w tym samym temacie :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group