Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Zlecę/wykonam pracę - Nawiąże współpracę z kreatywnymi ludźmi

relakZ - 5 Październik 2012, 09:43
Temat postu: Nawiąże współpracę z kreatywnymi ludźmi
Witam serdecznie! Jesteśmy nowo otwierającą się firmą tekstyliarską. Szukamy osób z pasją i pomysłem, które pomogą nam rozbujać ten biznes. Planujemy stworzyć prężną firmę odzieżową. Oczekujemy oryginalnych projektów na t-shirty. Naszymi docelowymi odbiorcami są osoby w przedziale wiekowym 15-25 lat. Uwagę chcemy skupić na takich subkulturach jak hip-hop, skate. Chcemy stworzyć konkurencję dla takich produkcji jak DC, El Polako, Prosto itp. Będziemy produkować bluzki i bluzy z najlepszej jakości materiału, nadruk nie będzie prasowany, używamy sitodruku. Liczymy, że pomożecie stworzyć nam oryginalny styl naszych ubrań. Próbki Waszych prac, czy też przygotowane już projekty proszę przesyłać na adres relakz.shop@wp.pl Wybierzemy najlepsze grafiki i podejmiemy długotrwałą współpracę przynoszącą zyski obu stroną. Na początek potrzebujemy około 5 nadruków, widełki za tę żmudną pracę to pomiędzy 300 a 500 zł. Jeżeli oczarujesz nas swoimi pomysłami, podbijemy stawkę. Jeśli przedsięwzięcie osiągnie oczekiwany efekt będziemy współpracować na większą skalę, projekty ulotek, wizytówek, bannerów, projekt strony internetowej, większa ilość pomysłów nadruków, umowa o dzieło, jeszcze większe zarobki. Zapraszamy do współpracy!
LogoPedant - 5 Październik 2012, 11:15

Witam. Poproszę adres e-mail w domenie firmowej.
tegraf - 19 Październik 2012, 22:47

Tak z ciekawości, LogoPedant, dostałeś tego mejla?
LogoPedant - 20 Październik 2012, 12:21

tegraf, w zasadzie tak naprawdę go nie chciałem, więc pewnie dlatego nie dostałem. ;-)
sekowal - 11 Grudzień 2012, 21:49

Prosto i El Polako to marki związanie w 100% z subkulturą hiphopową (założyli je raperzy siedzący w tej branży długie lata), nie zajmują się tylko "robieniem" tiszertów, ale głównie działają jako wytwórnie muzyczne, zrobić im konkurencje będzie bardzo trudno (w sumie wydaje mi się to nierealne).
Ps. jaki temat nadruków :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group