Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - projekt logo

gogman - 15 Listopad 2012, 21:02
Temat postu: projekt logo
MINEX podejście drugie



Z tego względu iż pierwszy projekt (z twarzą) nie przeszedł - wykorzystuję element twarzy do innego projektu.


Shame - 16 Listopad 2012, 07:42

To logo MINEX-u moim zdaniem trafione w 10! Poprzednie było OK, ale czegoś mi brakowało. Tamta twarz była spoko, ale teraz te "skrzydła" z M wymiatają, jeśli chodzi o skojarzenie z transportem import/export. Teraz jest git. Szczególnie ze (starym) złotym M. Jeśli nie łyknał tegoś loga wraz zamówieniem na 10000 papierów firmowych ze złociarki, to są leszczami :mrgreen:
gogman - 16 Listopad 2012, 13:50

Logo nie przeszło :) Dzięki za opinie :)
bidon184 - 16 Listopad 2012, 14:37

minex,kapitalny, przypuszczam że nie pszeszło dlatego że chcieli mieć napis jako logo,gdybyś wkomponował ten napis do tego m,była by reeeewelka,napis minex pomiędzy skrzydłami,dolne stopy jakby podtrzymują a od N zaczyna sie górna część M ze skrzydłami,no ale nic,drugi projekt też genialny,ja bym jeszcze sprobował czy czasami nie idzie zrobić tak żeby górna część głowy była zarazem wycięciem na szyje w koszulcce,to tyle,pozdrawiam,oba projekty naprawde mi się podobają :-)
rgb - 19 Listopad 2012, 11:52

Jaki widać wolą kolibry, motyki anielskie skrzydła i bociany... dziwne...
gogman - 19 Listopad 2012, 12:05

Dzięki :) Najlepsze jest to że dostałem od nich wskazówkę żeby unikać w projekcie ptaków :]

Ps. Twój avatar poprzedni był mega - biło ciepłem na maxa :) nie zmieniał bym.
Pozdrawiam

rgb - 20 Listopad 2012, 14:51

Ich strata, ja jestem pod wrażeniem Twoich prac.
BaronDavis - 17 Grudzień 2012, 11:44

Bardzo eleganckie, jak zresztą większość tego co robisz. Super.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group