Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - Projekt

Shame - 4 Styczeń 2013, 22:59
Temat postu: Projekt
Witka.

Poniżej pomysł na logo dla znajomego fachury elektromechanika co ma warsztat. Przylazł z wizytówką zrobioną chyba w Wordzie i powiedział, że chce to samo ;-) I chociaż o to nie prosił ani też to nie jakaś wypas firma, żeby się wyświeżać, to postanowiłem sam dla siebie wymyślić mu coś lepszego. Efekty jak widać:





Nie mogłem wybrać schematu kolorów, jednak ostatecznie skłoniłem się ku błękitom.

dj_maras - 5 Styczeń 2013, 16:35

hehe całkiem spoko. choć jak bedzie male to po wydruku moze byc niewyrazne
gogman - 5 Styczeń 2013, 20:16

Pewnie że spoko :) a szczególnie świetnie dobrane kolory.
DzumA - 78 - 5 Styczeń 2013, 23:23

jak dla mnie za ciężkie to logo - ale kolega powinien dziękować, że ktoś o nim myśli i przejmuje się jego tematem. Zakładam, że jest posrany ze szczęścia.
pozdrawiam

Shame - 6 Styczeń 2013, 14:31

Nie chciałem zakładać nowego wątku, więc kontynuuję tutaj:

Poniżej logo dla znajomej wizażystki-makijażystki. Tutaj akurat chodziło o kompozycję, bo MUF to jej wymysł, a żaba to tatuaż, który ma na plecach (tu było więcej zabawy z wektoryzacją tego, bo musiałem odrysowywać, trasowanie nie wchodziło w grę).


gogman - 6 Styczeń 2013, 16:00

Nie wiem czy by nie lepiej wyglądało gdyby "F" było u góry zaokrąglone a slogan kończył by się równo z podstawą "F"
Tak samo spróbował bym zaokrąglić "m" (środkową nóżkę - jak pozostałe)
Żabka chyba ma za dużo szczegółów.
Ogólnie projekt fajny.

Shame - 6 Styczeń 2013, 20:36

gogman napisał/a:
"F" było u góry zaokrąglone


Chodzi ci o prawą czy lewą górną stronę "f"? Bo jeśli lewą, to już tak robiłem, wtedy praktycznie znikało "u" - wyglądało jak "mf". Jeśli prawą, to dla odmiany znikało "f" i wyglądało jakby "u" miało jakieś listki.

gogman napisał/a:
slogan kończył by się równo z podstawą "F"

To była moja pierwsza myśl, ale znajoma postanowiła, że tak ma być.

Żaba wbrew pozorom nie jest skomplikowana. Wszystko jest w miarę gładkim konturem jednego obiektu - tylko oko jest wycięte. Pierwotnie miałem jeszcze prostszą żabę, ale znajoma chciała mieć "dokładnie" taką jak jej tatuaż.

O zaokrągleniu środkowej nóżki "m" nie myślałem. Ale projekt już poszedł w świat.

Dzięki za opinie. Pozdrawiam.

gogman - 6 Styczeń 2013, 20:50

Zgadza się "U" by zniknęło ... nie zwróciłem na to uwagi :)

Pozdro

Shame - 11 Styczeń 2013, 20:11
Temat postu: Meteor
Kolejne logo.

Tym razem było na konkurs, na który się już nie załapię, bo - czego dowiedziałem się za późno i już po zrobieniu logo - trzeba potwierdzić rejestrację wpisem do ewidencji firmy i prawnym umocowaniem jako przedstawiciela danej firmy :-x Paranoja. Tak czy inaczej udziału wziąć nie mogę, ale swój projekt pokażę! ;-)

Zleceniodawca: Meteor - importer sprzętu sportowego.
Zastosowanie:
Materiały drukowane (np. wizytówki, broszury, papier firmowy)
Materiały internetowe (np. strona lub reklama internetowa)
Towary (np. kubki, odzież)
Reklama zewnętrzna (np. szyld, billboard)
Preferencje:

Dodatkowe info: firma nie chciała żadnych wariacji na temat litery M, żadnych płomieni czy skomplikowanych figur, żadnych piłek.
Strona konkursu: TUTAJ

Moja propozycja:

dj_maras - 11 Styczeń 2013, 21:34

TEZ ROBIŁEM LOGO.. ALE JAK CHCIAŁEM SIE ZALOGOWAĆ I CHCIELI TYLKO FIRMY TO SORY...
gogman - 12 Styczeń 2013, 15:15

Shame, coś bym jeszcze przy tym logo pokombinował

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group