Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - Logo dla firmy ERA - art. Szkolne, Biurowe, Zabawki sp.j.

gogman - 16 Styczeń 2013, 18:38
Temat postu: Logo dla firmy ERA - art. Szkolne, Biurowe, Zabawki sp.j.

s-p-i-n - 17 Styczeń 2013, 14:02

fajne i ciekawe tylko ta duże Rka coś mi się nie widzi
Shame - 17 Styczeń 2013, 14:08

Twój projekt ma bardzo duże szanse, żeby wygrać, bo akurat przy tej firmie nie ma praktycznie porządnych prac (wiem, bo dzięki Tobie odkryłem ten portal i sam na nim siedzę - i startuję ;-) ). A Twoja jak zwykle jest bardzo porządna.

Faktycznie z R coś nie do końca tak. Że jest wielką literą, to spoko, tylko chyba jest nieadekwatnie duże do pozostałych (rozmiarem). Wyciągnięta nóżka jest OK, ale może zeskalować całe R, żeby górne krawędzie liter leżały na jednej krzywej (równoległej do ołówka), bo teraz R góruje nad e i a.

gogman - 17 Styczeń 2013, 15:48

Dzięki chłopaki za pozytywną opinię - ja osobiście nie widzę problemu z literą R... no ale teraz jestem w mniejszości, więc pewnie macie rację :-P

Co do konkursów na logo za 300 zł to jest wielka loteria, także na miękko trzeba podchodzić ;-)
Ogólnie jestem na etapie wyłapywania "mistrzów krzywej", którzy potrafią skopiować logo i wstawić na konkurs.

Ps. Shame, pod jakim nickiem startujesz w konkursach ?

Pozdro

Shame - 18 Styczeń 2013, 09:33

Takim samym jak na forum. Chociaż nie mam za bardzo czasu, więc na razie jedynie posłałem na jeden (firma Samen).
rgb - 21 Styczeń 2013, 10:32

masz ogromne szanse:) powodzenia:) jak zwykle mi się podoba

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group