Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - Logo na konkurs - MoBi Line

Shame - 31 Styczeń 2013, 10:06
Temat postu: Logo na konkurs - MoBi Line
Jak w temacie. Kolejne studium nad projektowaniem logotypów :-P

Firma MoBi Line - producent akcesoriów wyposażenia wnętrz - blaty, regały, szafy itp. - z nowoczesnych materiałów sztucznych przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii.

Głównym projektem jest ta wersja w środku, jednak z uwagi na specyfikę klienta zawarłem też
lobo w B/W (np. do grawerowania laserowego czy jednokolorowego znakowania produktów) oraz jego negatyw (dla ciemnych powierzchni).


gogman - 31 Styczeń 2013, 22:48

Oj stary... moim skromnym zdaniem, to troszku pojechałeś po bandzie :)
Cysorz - 31 Styczeń 2013, 22:57

Troszku??! Ja bym powiedział że bardzo, ale Shame zapewne nas wypuszcza ;)
Shame - 1 Luty 2013, 11:16

Koledzy, nie bardzo chyba czaje komentarze... aż tak źle? Eh... szkoda... klient odpisał mi, że podoba mu się znak graficzny, tylko, że chce nazwę w jednej linii... Kurcze, a myślałem, że to krok w dobrą stronę... No cóż, jak mawiają ludzie zza wielkiej wody: "back to the drawing board..." :-|
gogman - 1 Luty 2013, 12:11

Shame, Fajnie że klient się odezwał i że mu się to podoba ... tylko, że klient jest beton w tych sprawach i im więcej "show" w projekcie tym lepiej to odbiera. Z resztą sam zauważ ile dobrych projektów w tych wszystkich konkursach zostaje niezauważonych. Obserwuję to wszystko i śmiało mogę stwierdzić, że coraz większy kicz tam jest siany. Fachowcy już dawno się wycofali z tych konkursów.

Oczywiście się nie zniechęcaj ... bo jak by nie było, to fajna sprawa uczestniczyć w takich konkursach - kreatywnie wpływa na biorącego udział i ciągle zmusza do analizowania projektów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group