Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Zlecę/wykonam pracę - Zlece projekt ulotki, broszury i strony internetowej.

tom1asz - 8 Luty 2013, 23:57
Temat postu: Zlece projekt ulotki, broszury i strony internetowej.
Witam, zlece wykonanie ulotki reklamowej w formacie ?? Nie znalazlem jak sie taki format nazywa ale chodzi o 1/3 karti A4. Branza budowlana. Jeden kolor. Specjalizuje sie w wykanczniu, przerabianiu i modernizowaniu kuchni i lazienek. Chcialbym aby wygladala jak projekt techniczny lazienki czy kuchni (moze byc jedno i drugie bo ulotka chcialbym, by byla dwustronna. Narazie 1/3 strony bo zalezy mi na czasie a jeden kolor bym mogl trzaskac je na drukarce wedlug potrzed. Nad reszta bedziemy pracowac. Jesli koncepcja bedzie mi odpowiadac i zadziala na klientow rozbudujemy ulotke do broszurki? (kartka zlozona na 3) i zlece rowniez przygotowanie projektu strony internetowej. Pozdrawiam i czekam na koncepcje
Glaamiaz - 2 Sierpień 2013, 14:45

Hej ja podobne zlecenie zleciłem firmie morningart. Chodziło mi o projekt ulotek i druk ulotek. Byłem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Nie było żadnego problemu z realizacją projektu pomimo tego, że termin wykonania był bardzo krótki i sam dokładnie nie wiedziałem jak ulotki mają wyglądać. Polecam :)
Shame - 2 Sierpień 2013, 14:57

@tom1asz - format jakiego szukasz to DL (99x210 mm).

Dodatkowo, jeśli chciałbyś, żeby coś zaprojektować i przesłać, to podaj chociaż swojego maila ;-) Wtedy można rozmawiać. Bo najpierw trzeba by ustalić cześć merytoryczną, bo nie wiadomo ile tekstu (i jakiego) chciałbyś tam upchnąć. Tylko nie rozpisuj się tutaj - jak ktoś będzie chciał, to się na Twojego maila (którego brakuje) odezwie ;-)

s-p-i-n - 2 Sierpień 2013, 15:05

@Glaamiaz odgrzebał jakis stary temat, zamykam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group