Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - Logo dla Warszawskiego Centrum Atletyki

gogman - 27 Luty 2013, 19:05
Temat postu: Logo dla Warszawskiego Centrum Atletyki

Struna - 27 Luty 2013, 20:00

Hm... monotonia, nuda, nic nowego.... ogólnie - jak zwykle mistrzowski projekt :P
Cysorz - 27 Luty 2013, 20:35

Bardzo fajne, ale pierwsze co zauważyłem to ten "Adolfowy" wąsik u byka ;)
gogman - 27 Luty 2013, 21:55

źdźbło trawy dorysuje... Stalinem będzie jechało :D
gogman - 27 Luty 2013, 22:59

Wrzucam poprawkę - nie leżał mi font


Shame - 28 Luty 2013, 02:13

wuja, nie myślałeś o tym, żeby może zrobić lifting ryjka byczkowi? Żeby nie przywidził na myśl "adolfowskich wąsików"? Poniżej zahaczka - skup się na pysku:

Może coś zaadaptować? Albo chociaż jakoś dorobić nozdrza? Bo trochę mi ich brakuje. Font faktycznie lepszy w poprawce. A może jeszcze bardziej "olimpijski"?

gogman - 28 Luty 2013, 08:45

Malutki, to Twoja wina, teraz wszyscy widzą adolfa :mrgreen:

Shame, Jaki font proponujesz? Ogólnie tylko wąska, ciasna czcionka pasuje, a to dlatego, że ciężko było wyważyć skrót WCA... gdzie "A" jest węższe niż "W" w większości fontach i wtedy wizualnie cały ciężar szedł na "W" psując całą symetrie. Jak już dopracowałem WCA to muszę się teraz trzymać podobnych fontów - w miarę wąskich i wysokich.

Shame - 28 Luty 2013, 14:33

No nie wiem do końca, ale chyba jakoś nie bardzo widzi mi się ten szeryf w "I", bo nigdzie indziej go nie ma.

Poniżej kilka propozycji (w kolejności nazwami od góry do dołu) - na górze mój faworyt, bo to "C" nawiązywałoby kształtem (okrągłe) do tego w sygnecie, a font ma dobry kerning i np. wąskie "T", no ale specem nie jestem, tylko staram się dopomóc w miarę możliwości :->


gogman - 28 Luty 2013, 15:30

Fajnie dzięki, spróbuję z niektórymi.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group