Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Zlecę/wykonam pracę - Przerobka na wektory

balbina - 20 Marzec 2013, 23:40

Potrzebuję na początek przerobić pliki jpg na cdr do wycięcia na ploterze, konkretnie 3-4 krzyże, oczywiście za mała opłatą
chezare - 20 Marzec 2013, 23:52

Balbina, krzyże rysuję za darmo :-)
curve - 21 Marzec 2013, 10:58

@chezare
żeby Ci tylko coś w ten deseń nie podesłała
http://comps.canstockphot..._csp2466685.jpg :)

btw witam pierwszym postem na forum i jak co to równiez deklaruje pomoc w przeróbkach "za małą opłatą" jak to ładnie napisano ;)

s-p-i-n - 21 Marzec 2013, 13:52

@balbina pokaż co masz
chezare - 21 Marzec 2013, 18:23

Curve, może tak być, ale wtedy nie pisałaby o ploterze :-)
Ja już się wmanewrowałem w samolot. Nie wiedziałem, że chodzi o narysowanie w detalach całego messerschmitta :-) Robota na parę tygodni a najgorsze, że nie bardzo rozumiem te rysunki. Narysowałem kawałek ale nie ma odzewu, może mi się upiecze? Jak nie to będę przez miesiąc rysował. Nie ma się co wyrywać jak się nie wie o co chodzi :-)

AscAriA - 20 Kwiecień 2013, 18:58
Temat postu: Krzyże
Co to za Messerschimit ?

mam wprawę w te "klocki" więc mogę ewentualnie pomóc :)

Pozdrawiam

chezare - 20 Kwiecień 2013, 19:28

AscAriA, jak chcesz się uziemić to zgłoś się do gruby9999 :-)
Ja drobny fragment tego samolotu narysowałem, ale doszedłem do wniosku, że to powinien robić ktoś kto wie o co chodzi bo inaczej bydlę nie poleci :-)
Wysłałem to co narysowałem żeby kolega sprawdził czy to ma sens, ale odpowiedzi nie dostałem. Jak chcesz to Ci podeślę na maila obrazki :-)

AscAriA - 20 Kwiecień 2013, 20:24
Temat postu: Messerschmit
No więc o to chodzi, że ja wiem jak się to rysuje i z czym się to je,
pytanie czy ktoś jest gotów za tą wiedzę zapłacić :)

Ilustrowałem cześć serii "Latające fortece" z miniaturami samolotów dla Amercomu ;)

Jaki to messer 109; 110; 262 ? Podeślij mi to proszę na maila

chezare - 20 Kwiecień 2013, 23:18

Gruby9999 chciał wyciąć elementy żebrowania na jakiejś maszynie i do tego potrzebne mu były wektorowe rysunki wykonane na podstawie skanu. Ja Ci to oczywiście mogę wysłać bo to chyba nie jest tajne/poufne, ale najpierw Ty wyślij do mnie pustego maila. Czy Gruby ma zamiar za to zapłacić nie mam zielonego pojęcia, szczerze mówiąc, wątpię, a roboty jest na tydzień, choć jak ktoś wie o co w tym wszystkim chodzi, to może nie aż tak dużo :-)
AscAriA - 21 Kwiecień 2013, 18:53
Temat postu: Dzieki :)
Po tych informacjach chyba sobie odpuszczę ;)

Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group