Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - Projekt maskotki

s-p-i-n - 22 Maj 2013, 11:40
Temat postu: Projekt maskotki
Jak oceniacie mój projekt maskotki "Pana Buta"?


curve - 22 Maj 2013, 13:05

graficznie super
praktycznie - nie dałbym tego mojemu dziecku do zabawy ;-)

s-p-i-n - 22 Maj 2013, 13:14

a to czemu? Dzieci lubia dinozaury, a to troche dinozaura przypomina :)
bidon184 - 22 Maj 2013, 16:52

:-D fajne
chezare - 22 Maj 2013, 19:23

Oczywista, trampkozaur jak żywy :-)
dj_maras - 22 Maj 2013, 21:58

pomysł fajny, dobrze zrobiony, sam lepiej nie zrobie,,, ale oko troche mało widoczne a język wystaw bardziej na zewnetrzną i trochę śliny dodaj :]
Shame - 22 Maj 2013, 23:36

Pomysł faktycznie dobry, pomimo tego, że ciut schiza. Wykonanie absolutnie poprawne. Jednak miałbym jedno zastrzeżenie pod względem braku konsekwencji co do stopnia skomplikowania/detali. Wszystko poza głową masz w prostej, komiksowej kresce o grubych konturach i wyrazistych kolorach na dużych płaszczyznach. Jednak głowotrampek jest prawie że fotorealistyczny z wieloma drobnymi szczegółami i nawet gradientem - to się trochę gryzie, bo na reszcie masz twarde jednopoziomowe cienie. Myślę, że dj_maras wskazuje Ci dobry kierunek jeśli chodzi o kompozycję. A głowa może od razu kojarzyć się z trampkiem przez odpowiedni kształt i krzyżujące się sznurówki i wydzielenie podeszwy i cholewki - wtedy nie będzie potrzebował każdego szwu ani nawet zachowania proporcji ;-)
gogman - 24 Maj 2013, 12:38

Fajny rusunek ale nie siedzi mi tu troszkę perspektywa, zaburza odbiór wizualny.
Lewa strona Mr. trampka leci moim zdaniem za bardzo w dół, szczgólnie klapa z kieszonką od spodni i troszkę lewe ramię (lewa patrzącego na monitor) sprawiają, że coś tu się zadziewa nieporządanego.

Dorzuciłbym jeszcze po lewej stronie zarys podkreślający pierś, bo teraz troszkę za płasko jest (coś podobnie jak zrobiłeś to po prawej stronie pod pachą) i będzie cacy.

Głowa wyszła ligowo

Ps. To na jakiś konkurs czy dla zabicia czasu?

Pozdro

s-p-i-n - 25 Maj 2013, 16:13

@Googman może masz rację z tą perspektywą, ale kto by się tam przejmował ;)
restauro - 25 Maj 2013, 17:00

Dodałem towarzystwo .
s-p-i-n - 25 Maj 2013, 17:14

restauro napisał/a:
Dodałem towarzystwo .
Na koszulce miejsce na logo
gogman - 25 Maj 2013, 17:53

No ja mam nadzieję, że nikt tu się tym nie przejmuje a wyraża tylko swoje spostrzeżenia oceniając w pewnym sensie Twój projekt.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group