Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - logo dla "piłka na hali"

gogman - 29 Maj 2013, 21:10
Temat postu: logo dla "piłka na hali"
na konkurs ;P

brief:
Eliminujemy wszelkie problemy związane z uprawianiem sportów drużynowych- z nami nie musisz martwić się o partnerów, miejsce i czas- wszystko załatwimy za Ciebie! W naszej ofercie mamy piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, szczypiorniaka, a nawet squasha! Rozkręcamy się, opanowujemy właśnie każdą dzielnicę Warszawy, potem idziemy dalej. Tęsknisz za SKS'ami? Nie masz czasu się z kimś ustawić na piłkę? Dawno się nie ruszałeś? Może siatkówka z trenerem? PilkaNaHali.pl .


dj_maras - 29 Maj 2013, 22:28

ciekawie choć kolory żółty pomarańcz czerwień troche oklepane... może coś z kolorami piłki? myslę też zeby zahaczyć opcję szwów na piłce :]
Shame - 30 Maj 2013, 00:25

A tak dzisiaj zaglądałem na Corton z ciekawości i widzę, że nie mogłeś się powstrzymać, co? Nawet szukałem Cię wzrokiem jak przeglądałem to co tam dają :mrgreen: i bezapelacyjnie Twój projekt się wybija. Sygnet jest rewelka, typo jednak jakoś nie bardzo mi siedzi. Co do kolorów, to chociaż faktycznie dość popularne, ale wcale nie są złe. Bo trzeba raczej pomyśleć nie o tym, że tyle logo ma podobną kolorystykę, ale czy podobna kolorystyka występuje w logach firm/instytucji/akcji z tego samego sektora rynku ;-) Bo przecież czerwone logo płynu do chłodnic nie dyskwalifikuje czerwonego loga zasypek na odparzenia dla niemowląt, prawda? ;-) Nie mniej jednak w opinii dj_marasa coś jest i też spróbowałbym innego zestawu kolorów.
gogman - 30 Maj 2013, 09:12

A tak jak narzekałem na te konkursy, tak wczoraj postanowiłem coś zrobić... bardziej z braku roboty i uczucia zastygnięcia. Dzięki za opinie.

Ps. Co do projektu to inspirowałem się logo PZPN'u

dj_maras - 30 Maj 2013, 21:15

ej gog i tak przegrasz hehe :]

advein - 31 Maj 2013, 21:52

Gogman, skąd pobierasz informację, o wszelakich konkursach?
gogman - 31 Maj 2013, 22:42

Wpisz w google "konkurs na logo" to wyskoczy Ci parę portali, które prowadzą systematycznie takie konkursy.

corton.pl
fajnelogo.pl
http://www.konkursy-inter...kursy-graficzne
i wiele innych... powodzenia :)

Tak patrze teraz na to swoje logo i widzę w nim scenę z filmu akcji, a dokładniej zamachowca stojącego za ofiarą łamiącego kark w stylu "RAMBO" :->

advein - 31 Maj 2013, 23:11

Dziękuje za informację, przyda się.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group