Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Zlecę/wykonam pracę - tanie wizytówki - oferta dla agencji reklamowych

WizytowkiPRO - 28 Czerwiec 2013, 18:05
Temat postu: tanie wizytówki - oferta dla agencji reklamowych
Drukujemy wizytówki, kalendarzyki, biznes karty, etykiety i zawieszki odzieżowe w różnych odmianach - foliowane na mat, błysk, z wybiórczym lakierem UV. Gwarantujemy najniższe ceny, krótkie terminy a przede wszystkim wysoką jakość druku offsetowego.

Pełna oferta i aktualny cennik znajduje się na stronie

www.wizytowki.pro


Zapraszamy do współpracy

chezare - 29 Czerwiec 2013, 08:12

Mam nadzieję, że drukowanie macie lepiej opanowane niż tworzenie stron www? :-)
Jak można uruchomić niekompletną tak prostą stronę z linkami donikąd (pliki do pobrania)?

dj_maras - 1 Lipiec 2013, 21:36

ceny całkiem spoko a nawet bardzo spoko... ale troceh strach zamawiać jak się wchodzi na tą waszą stronę...
Cysorz - 1 Lipiec 2013, 22:55

To jakiś kiepski żart po prostu.
Nie ma logowania, nie ma panelu klienta, właściwie to "nie ma niczego"...

chezare - 2 Lipiec 2013, 00:45

Może będzie? :-) Strachu nie ma, bo można płacić przy odbiorze.
O tych cenach "spoko", to ja bym powiedział, że to jest psucie rynku.
Poza tym nie bardzo podoba mi się takie traktowanie potencjalnego klienta.
Porozsyłali reklamy po internecie, ale żeby sprawdzić co się z nimi dzieje już sobie trudu nie zadali.
Jak dla mnie, to to jest falstart.

Firmaś - 2 Lipiec 2013, 19:08

Projekty graficzne - zero przykładowych realizacji, nie ryzykowałbym z zamówieniem nawet w cenie 50 zł. Nie ma informacji, jak przygotować dla was własny projekt do druku? Jakie programy obsługujecie?

Poza tym nie macie podanego numeru NIP więc nie da się sprawdzić czy firma istnieje, a istnieć musi, bo bez tego nie można wystawić rachunku, a podobno ceny na stronie są z podatkiem, ciekawe - te ceny to chyba jakiś żart, sprzedajecie bez marży? :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group