Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - logo MPEC Przemyśl

gogman - 5 Lipiec 2013, 19:50
Temat postu: logo MPEC Przemyśl
Startowałem w tym samym konkursie co kolega Shame - wykazałem się większą cierpliwością :mrgreen: ;-)

Podrzucam wizualizację, konstrukcję i koncepcję logo.




Koncepcja / konstrukcja


gogman - 22 Lipiec 2013, 19:57

Będę wdzięczny za oddanie głosu na projekt 137
http://www.mpec.przemysl....rojekt-logo,227

Shame - 23 Lipiec 2013, 00:11

Głosować, głosować ludzie! Ja oddałem jako pierwszy swój głos na gogmana :mrgreen: Mnie zdyskwalifikowali, bo miałem o ton ciemniejszy szary niż w specyfikacji, więc teraz kibicuję wujkowi G. To głosowanie społecznościowe - każdy z ulicy może oddać głos, więc skrzyknijcie kolegów i koleżanki, bo 95% projektów to gnioty - zresztą sami możecie to ocenić - a te, które prowadzą, są gniotami do potęgi ;-) Kto wie, a nuż dopomożemy koledze? Do urn! Uhm... to znaczy, DO SONDY!
gogman - 23 Lipiec 2013, 06:46

hehe dzięki Shame,
Struna - 23 Lipiec 2013, 21:25

085-B jest w czołówce - a LOGO po prostu MISTRZOSTWO ;P

Głos oczywiście na Gogmana. Poza tym mam nadzieję, że sondą będą się tylko sugerować, ale nie kierować przy wyborze logotypu, bo jak wybiorą nr 1 z sondy, to chyba lepiej żeby zostali przy aktualnym... przynajmniej jest wymówka, że to stare logo :D

Cysorz - 23 Lipiec 2013, 21:48

Sygnet całkiem fajny, ale jakoś co raz spojrzę to mi to "PRZEMYŚL" to za każdym razem nie pasuje mi do całości...
Struna - 24 Lipiec 2013, 08:14

Oouuu Fail! Chodziło mi o logo 080-B, które w chwili pisania tego postu ma najwięcej głosów :lol:
restauro - 24 Lipiec 2013, 13:44

Struna napisał/a:
chwili pisania tego postu ma najwięcej głosów


Nie blokują adresów IP i można oddawać więcej głosów na jeden projekt.

gogman - 24 Lipiec 2013, 17:14

Moim zdanim typo powinno być bardziej "bold" i troszeczke wyższe bo sie gryzie z sygnetem. Chociaż na identyfikacji wizualnej już tak mi nie przeszkadza.

Dzięki za głosy, pozdro !

chezare - 24 Lipiec 2013, 21:45

Jaka jest nagroda, bo nie wiem czy Gogmanowi starczy na piwo? :-)
gogman - 25 Lipiec 2013, 22:04

5000 jak dobrze pamiętam

Ps. Faktycznie można głosować do bólu z jednego kompa :D lekkie niedopatrzenie xD

chezare - 25 Lipiec 2013, 22:08

To akurat można było wykombinować bez sprawdzania, poprzestając na obejrzeniu prowadzących w głosowaniu prac :-)
Powiem szczerze, choć może nie powinienem bo się na tym nie znam, jest tam kilka ciekawych projektów, moim zdaniem lepszych od Twojego, nie wiem jak wygląda oprawa tych prac, Twoja muszę przyznać robi wrażenie.
Najbardziej podoba mi się jednak ideologia powstania logo :-)

gogman - 25 Lipiec 2013, 22:21

Jak najbardziej krytyka wskazana a tak z ciekawości jaki projekt wpadł Ci w oko?
chezare - 25 Lipiec 2013, 23:11

Jak wrócę do domu to sobie przejrzę i Ci powiem :-)
Gogman, to żadna krytyka, bo jak mówię nie mam wiedzy żeby merytorycznie takie prace oceniać. Po prostu patrzę i albo coś mi się podoba, albo nie.

=======================
2.8.13
Gogman, przepraszam, obiecałem, że powiem które ale nie miałem kiedy przejrzeć obrazków.
Może jutro wieczorem znajdę odrobinę czasu :-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group