Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - Portret mima i Afganki

s-p-i-n - 31 Październik 2013, 20:33
Temat postu: Portret mima i Afganki
Jedna z moich ostatnich prac - portret mima w meloniku.
Artur Miernik - 31 Październik 2013, 22:48

I teraz jestem ciekaw, jaki jest rodzaj żeński od mim. Ta mima! Ty mimico? Mimi-kra?
chezare - 1 Listopad 2013, 19:06

Zgadłeś, mima :-)
gogman - 2 Listopad 2013, 02:00

fajne... dużo zabawy przy tych włosach?
s-p-i-n - 2 Listopad 2013, 13:10

włosy najgorsze do zrobienie zawsze są
s-p-i-n - 13 Listopad 2013, 16:12

teraz zupełnie coś z innej półki - Afganka znana z okładek National Geographic

który styl pracy wg Was jest efektywniejszy, ładniejszy i ciekawszy?


bidon184 - 13 Listopad 2013, 19:07

jak dla mnie zdecydowanie mim
DzumA - 78 - 13 Listopad 2013, 23:20

w jednej i drugiej pracy popracowałbym mocno nad włosami ;-) są delikatnie mówiąc średnie - przecież to nie manga - mam na myśli gruby włos, który zawsze zawęża się na ostro ;-)

na temat włosów to można założyć oddzielny temat - jest to bardzo trudna sprawa - w sumie kiedyś zastanawiałem się nad wyszczególnieniem poszczególnych elementów ciała w tematach na forum i pokazywanie technik i sposobów uzyskania znakomitych efektów - zaczęło się od trudnych - włosów - i jakoś za bardzo nie ruszyło ( a przecież można jeszcze sporo pokazać na przykładzie ust - oczów - karnacji skóry, zarost itd.)

mim - typowa praca wektorowa - prosta w technice - dająca czytelny efekt - musi się podobać - za zęby plus - mnie zawsze sprawiają problem

kobitka już próbowana w nieco innej technice, którą sam cały cały czas szkolę ;-) ciężko się wypowiadać - ale są bardzo dobre momenty i bardzo słabe - całościowo podkład całkiem przyzwoity, ale brakuje sporo detali żeby było miodzio. Generalnie za płasko.

pozdrawiam

Artur Miernik - 14 Listopad 2013, 02:55

A jakby dodać do Afganki gdzie trzeba kontur na wierzch i światła. Potem poprawić białka w oczach, żeby od tej głowy były. A na koniec jeśli siły wystarczy pomyśleć o włosach?
julo22 - 18 Listopad 2013, 16:51

Proponuję pokombinować z przezroczystością i jakimś "przenikaniem" obiektów, dla mnie rysunki są tak jak ktoś już napisal zbyt płaskie, zbyt kontrastowe, brakuje im finezji.
Podziwiam natomiast zapał, mnie się tak nigdy nie chciało!... ;)

Roberto - 18 Listopad 2013, 18:21

Proszę zerknąć,
myszą też można ;-)
Tatjana

restauro - 18 Listopad 2013, 19:44

Piwo a pod piwem ukryty portret.
http://powerclip.ru/modul...p?lid=950&cid=2

http://cdrpro.ru/news/2007-11-23-17


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group