Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Zlecę/wykonam pracę - Zlecę wykonanie formularzy .pdf

Superbman - 31 Grudzień 2013, 12:44
Temat postu: Zlecę wykonanie formularzy .pdf
Zlecę wykonanie kilkustronicowych formularzy .pdf. Docelowo mają być one mozliwe do uzupelniania, dodawania w nich załączniku i zapisywania przez uzytkowników posiadajacych zwkłego Adobe Readera. Z tego co ustaliłem takie możlowści daje stworzenie formularzy w Acrobat Pro XI (być moze jestem w błędzie)

Wiem,ze dla kogos kto zna program to rzecz niewielka i moze nawet nie chciec sie jej podejmowac, dlatego jestem w stanie dobrze zaplacic. Praca wyglądałaby tak,ze przygotowałbym zawartosc formularza w wordzie ze wskazaniem w ktorym miejscu ma byc jakie pole i trzebaby to zlozyc wlasnie w acrobacie.

Pozdro, dobrego nowego roku !

Piotrek

Cysorz - 31 Grudzień 2013, 13:24

Załącz może przykładowy plik - zobaczymy co się da rady zrobić...
Superbman - 2 Styczeń 2014, 09:28

Ok, w linku znajduje sie wlasnie taki formularz. Po jego zapisaniu, mozna go wypelniac i normlanie zapisywac(nawet majac zwyklego Adobe Readera). To czego nie ma w nim, a chcialbym by bylo u mnie to opcja dodawania zalacznikow (plikow) do formularza. O ile wiem te opcje umozliwia Forms Center wlasnie z Acrobata XI.

http://www.suncapital.pl/..._zamowienia.pdf

Mam nadzieje, ze znajdzie sie ktos kto bedzie mogl mi pomoc ;-)

W razie potrzeby kontakt przez priv lub 505-525-202

Pozdrawiam,
P.W.

chezare - 2 Styczeń 2014, 23:41

Zamieszczony plik jest z Worda, ale w Corelu też bez problemu można taki edytowalny pdf zrobić, to kwestia wersji pdf.
Już gdzieś na forum o tym było, choć jeśli mnie pamięć nie myli chodziło o wyłączanie warstw.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group