Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

CorelDRAW - grafika wektorowa - Zakładki w X7 - problem po eksporcie do pdf

RafalO - 23 Wrzesień 2014, 12:12
Temat postu: Zakładki w X7 - problem po eksporcie do pdf
Witam

Mam problem z zakładkami po eksporcie do pdf. Definiuje zakładkę w corelu. Np. po kliknięciu w obiekt na stronie 1 przenieś do początku strony 3. I w Corelu wszystko działa. Problem zaczyna sie po publikacji do pdf. W trakcie publikacji w ustawieniach mam odhaczone opcje dołącz hiperłącza i generuj zakładki. Hiperłącza działają bez problemu natomiast zakładki nie. Zmienia się ścieżka dostępu i nie prowadzi do strony w danym dokumencie tylko do strony na pulpicie :shock: . Załączam printscreen. Czy spotkaliście się z tym już? Co robię źlę? Proszę o radę? Z góry dziękuję. Pozdrawiam Rafał

bidon184 - 23 Wrzesień 2014, 15:50

bo zakładka z hiperłączem dziala jako odpalenie tego samego dokumentu tylko od zadanej strony,dlaczego?,hym moze jakiś obiekt OLE masz w dokumentach,albo taki urok X7 daj najlepiej jakiś przykład tylko maksymalnie w x6 a najlepiej ciut niżej :-)
RafalO - 23 Wrzesień 2014, 18:49

Witam
Przesyłam plik cdr zapisany w x4
pdf po eksporcie z Corela

W corelu mi wszystko dziala. Przenosi do zdefiniowanych stron. Po eksporcie niestety nie

bidon184 - 24 Wrzesień 2014, 14:15

no dobra,kombinuje,i powiem szczeże jak narazie nie kumam czemu polecenie _STRONA definiuje WWW zamioast http wewnątrz dokumentu :roll: ,to tak w uproszczeniu oczywiście,domniemam że to coś z makrem związane ale jeszcze do tego nie oszedłem,ale badam :-) :lol: :mrgreen:
RafalO - 25 Wrzesień 2014, 16:01

Sprawdziłem w X6 i jest ta sama sytuacja

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group