Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

CorelDRAW - grafika wektorowa - Problem Corel X5!!!

NRE - 17 Październik 2014, 23:13
Temat postu: Problem Corel X5!!!
Witam, mam problem z Corelem X5. Pracował ładnie przez jakiś rok do dzisiejszego dnia.
Podczas zapisu pliku do PNG program wysypał się.
Przy ponownym starcie program zawiesza się on w momencie ładowania ustawień użytkownika. Poradziłem się google i znalazłem wątek w którym ktoś opisuje identyczną sytuację. Rozwiązaniem problemu jest utworzenie nowego konta windows.
Może ktoś z was zna inną metodę omijająca tworzenie nowego konta?
Dodatkowo mam problem z otwarciem pliku CDR na którym pracowałem w momencie zawieszenia się programu na nowym profilu windows.
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc - klient dziś miał otrzymać podglądy prac :(
Pozdrawiam

Shame - 18 Październik 2014, 08:53

Otwierając Corela przytrzymaj wciśnięty klawisz F8 - to przywrócenie ustawień fabrycznych.

Odnośnie pliku to aktualna jego wersja mogła zostać uszkodzona i dane utracone. Masz jednak zapewne kopię zapasową, która tworzy się, kiedy zapisujesz któryś raz pracę (np. rysunek.cdr ma swoją kopię_zapasową_rysunek.cdr domyślnie w tym samym folderze - kopia zawiera stan pracy do 1 zapisu wstecz; oznacza to, że co prawda ostatnich twoich zmian nie będzie, ale nie stracisz całej pracy).

restauro - 18 Październik 2014, 10:00

Jeśli nie pomoże przytrzymanie klawisza F8 podczas startu programu możesz
zamiast instalacji programu spróbować naprawy.Startujesz program z płyty i wybierasz Napraw.

Nowy obraz (2).bmp


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group