Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Szukam rysunku lub czcionki - Jak nazywa się ten font? Kaligrafia

wilczajagoda - 26 Styczeń 2016, 19:02
Temat postu: Jak nazywa się ten font? Kaligrafia
hej,
może ktoś z Was wie jak się nazywa ten font?


restauro - 26 Styczeń 2016, 20:08

http://www.myfonts.com/fo...asterism-clean/
bidon184 - 26 Styczeń 2016, 20:53

no brawo restauro :-) ,a tak na marginesie to proponowalbym zaadoptować te strone do swojej przegladarki http://befonts.com/ wiele przepieknych fontow za free w tym i ten, oczywiscie nalezy czytac licencje,foncik jest tutaj http://befonts.com/asterism-clean.html
restauro - 26 Styczeń 2016, 20:57

Byłeś na rybach,ktoś musiał Ciebie zastąpić.
Shame - 26 Styczeń 2016, 23:08

bidonik, fajna ta stronka. Dziękować za dobry link. Zawsze się przyda. Dobrych fontów nigdy za wiele :mrgreen:

PS.
Taki offtopic - pogratulować restauro admina. Wraz z Arturem zostaliście pierwszymi pośród równych :mrgreen: Ja chyba za dużo krzyczałem i się Roland na mnie zezłościł bo nie dostałem nic :-o Powiedz mi, czy jako admin masz wstęp na administracyjny panel? W sensie możesz coś zmieniać, dogrywać, konfigurować?

restauro - 27 Styczeń 2016, 09:25

Shame napisał/a:
restauro admina. Wraz z Arturem

Ten zaszczyt spotkał mnie i Artura pewnie na zasadzie zasiedzenia i stażu na forum.Uprawnienia dostali raczej ci którzy byli w odpowiednim momencie pod ręką .Akurat wówczas gdzieś zniknąłeś .Nie sądzę żeby ktoś miał do Ciebie pretensje ,dyskusja miała na celu dobro forum i szukanie rozwiązania na wypadek najgorszego scenariusza . Porozmawiaj z Rolandem ,na pewno da ci szlify.
Tak mamy z Arturem wstęp do PA ,na razie posuwałem kilku spamerów i zwiększyłem możliwość szybszego banowania,domyślnie było 1 zmieniłem na 3 .Tera szybciej można zablokować delikwenta .Malutki czyli Czysorz także ma rozszerzone uprawnienia ...
Jak Twój komputer, działa?

Shame - 28 Styczeń 2016, 01:18

restauro napisał/a:
Jak Twój komputer, działa?

Na razie się tym nie zajmowałem. To zabiera za dużo roboty, a muszę mieć na chodzi kompa, więc na obecną chwile jest po staremu. Nie miałem czasu nawet podziękować za Twoje zainteresowanie. Chciałem ci napisać, że płytka główna jest w dwóch wersjach - rev.1.0 i rev.2.0 i to jest seria samej płyty, a nie BIOSa. Do rev.1.0 BIOS jest F1 i F2j, a do rev.2.0 jest F6 czy jeszcze nowszy. A dostałem odpowiedź od producenta i brzmiała standardowo: z-update-uj co się da, sprawdź RAM, czy nie konfliktuje, sprawdź samego procka, a na koniec sprawdź płytę (domyślnie pod względem uszkodzeń). Jednym słowem - radź se sam. eh, jak mi się nieco czas zluzuje, to się tym zajmę. Pokombinuję na różne strony i się zobaczy.

A odnośnie administrowania, to może dodać podczas rejestracji czy czego tam jakąś ewaluację i anty-botowy skrypt? Jakaś CAPTCHA czy coś w ten deseń? Może nawet podczas pisania postów? Moim zdaniem nie byłoby to takie złe.

restauro - 28 Styczeń 2016, 08:46

Shame napisał/a:
może dodać podczas rejestracji czy czego tam jakąś ewaluację i anty-botowy skrypt?

Niezły pomysł ,trzeba będzie porozmawiać na ten temat z Rolandem , jeśli się to nie uspokoi i normalne środki będą mało skuteczne.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group