Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Inne - KLIPARTY NAGROBNE, RELIGIJNE NA NEKROLOG

DOMINIKA_dZIE - 6 Luty 2008, 11:14
Temat postu: KLIPARTY NAGROBNE, RELIGIJNE NA NEKROLOG
Potrzebuję kliparty nagrobne, religijne na nekrolog
Czy ktoś wie gdzie mogę je znaleźć?

anonymus - 6 Luty 2008, 15:52

Jest cały dział na CD z klipartami (Faith/Religion). Dodatkowo cała masa "ozdobników" w działach Design lub Borders.
DOMINIKA_dZIE - 6 Luty 2008, 21:16

a gdzie mogę znaleźć tę płytkę - można ją kupić?
anonymus - 6 Luty 2008, 23:46

Tak, z pakietem.
jagna - 7 Luty 2008, 01:29

polecam też cliparty worda:) Można je otwierać w Corelu
DOMINIKA_dZIE - 8 Luty 2008, 11:27

szukam szukam i coś tam znajduję
znalazłam fajną stronkę
http://www.gifownik.pl/cliparty.php
baaardzo dużo clipartów właśnie wmf
zawsze można coś tam znaleźć

ale szukam dalej :)

miro88 - 14 Marzec 2008, 13:29

:arrow: DOMINIKA_dZIE
super strona, jeszcze tak obszernej strony z clipartami nie spotkałem.
Polecam wszystkim !!!

wesna - 17 Czerwiec 2009, 09:07

a z jakim pakietem można kupić tę płytkę
Sponsi - 17 Czerwiec 2009, 14:48

nie widzę nigdzie notki z copyrightem.. może w zipie jest, nie chciało mi się ściągać ; ) czy ktoś coś doda w temacie praw autorskich?
klex - 3 Marzec 2015, 13:39

Też szukam nagrobnych klipartów, ale strasznie ciężko coś znaleźć, macie może namiary na coś ciekawego.
Interesują mnie głównie wizerunki Chrystusa

bopp88 - 4 Marzec 2017, 14:15

Niedawno została wydana książka o liternictwie nagrobnym +płyta 100 klipartów nagrobnych gratis Liernictwo nagrobne. Praktyczny poradnik dla kamieniarzy.
wesol - 10 Maj 2017, 20:03

Witam posiadam ta ksiazke plus kliparty z plyty dolaczonej do niej dodatkowo posiadam rowniez ok 100 innych jezuskow maryji i innych krzyzykow z checia sie powymnieniam jezeli bedzie ktos chetny.
restauro - 10 Maj 2017, 20:15

Najlepiej czytać posty ,chociaż u nas raczej każdy sam sobie robi ,w najgorszym razie trasuje.
wesol - 10 Maj 2017, 21:14

jakbym sam sobie mial robic krzyze to bym na chleb nie zarobil. zaczynam przygode dopiero z wektorami wiec prosze o wyrozumialosc :) ja rozumiem ze jak ktos biegly w programie to nie musi pytac o pomoc a jak ktos zaczyna jak ja to niestety albo placic albo sie wymienic i ewentualnie w miare wolnego czasu kombinowac samemu. zebyscie nie mysleli bawie sie w to od nie calych 4 tygodni i jedne co mialem to ksiazke ktora nauczyla mnie jak rozlaczac krzywe, reszte sam wyszukalem
Cysorz - 10 Maj 2017, 22:01

Ludzie, czy wy nie umiecie z (np.) Guglarki korzystać? Przecież w necie można znaleźć tysiące gotowych darmowych wektorowych grafik a za kilka złotych dosłownie można kupić ich jeszcze więcej!
wesol - 11 Maj 2017, 06:24

Potrafimy, potrafimy rownierz korzystac z forum i dowiadywac sie od innych forumowiczy czy nie maja ochoty powymieniac sie klipartami. Czegos nie rozumiem w funkcjonowaniu tegoz forum? Mam i te z guglarki i mam te za pare zlotych a chcialbym miec inne bo te mnie nie satysfakcjonuja. Chyba ze tu zakazane jest zadawanie pytan i tylko koralowi eksperci moga sie wypowiadac panie moderatorze?
restauro - 11 Maj 2017, 08:14

wesol napisał/a:
jak ktos biegly w programie to nie musi pytac o pomoc

Nikt z nas nie jest alfą i omegą , również zadajemy pytania dotyczące CorelDraw na forum.
Odnośnie pomocy -
http://corel.wodip.opole.pl

wesol - 11 Maj 2017, 08:57

wiec nie rozumiem skad te oburzenie pana moderatora. forum jest po to zeby pytac. nie pytam gdzie mam szukac tylko czy ktos chce sie powymieniac. najwazniejsze to nie obrastac w piórka i czytac jakie pytania sie zadaje
restauro - 11 Maj 2017, 11:42

To nie oburzenie tylko dygresja. Nie wiem czy wiesz ale na innym forach wygląda to trochę inaczej .Nasze jest najbardziej przyjazne jakie znam.
restauro - 26 Wrzesień 2017, 14:13

linki
http://en.calameo.com/books/0008614586c794b8d43bb

http://en.calameo.com/read/0008614580ababa34cc9c


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group