Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Zlecę/wykonam pracę - Zlecę wykonanie projektu na logo

BartoL - 30 Maj 2018, 15:47
Temat postu: Zlecę wykonanie projektu na logo
Witam, zwracam się do najwybitniejszych projektantów o pomoc w wykonaniu ciekawego logo dla dj'a - chodzi mi o to, żeby zawrzeć w takim projekcie 3 elementy - kameleona, equalizer oraz piorun lub coś od mocy np. jakiś błysk pod spodem całości, coś w tym guście - z dopiskiem pod grafiką ,,Dj BartooL" ciekawą czcionką albo również graficznie nawiązując do całości - cena do uzgodnienia :>
restauro - 30 Maj 2018, 16:13

Masz już swoje konto na forum , Shame przedstawił nawet ciekawą propozycje związaną z tematem.
Wystarczy dostosować projekt do nowych wytycznych .




http://corel.wodip.opole....ighlight=#63095

BartoL - 30 Maj 2018, 20:42

Masz sporo racji (jak skojarzyłeś, że Ja to Ja)? ;D
Tylko mi chodzi o taki profesjonalnie przygotowany projekt przez zawodowca, samemu mi brakuje kompetencji,programu itd. A to musi być WoW - nie jak kermit, za wiele się nie zmieniło od tamtego czasu... ^^

Mam wizję następującą:
Jest equalizer z kolorami, może być niestandardowymi np pomarańczowo-czerwony,albo coś od zieleni - do tego może być np. napis większy DJ z zakręconym J jak ogon kameleona a na dole tylko BartooL nawiązując całość, tego typu realizację potrzebuję, kreatywną i opartą o nowoczesne zastosowania zaawansowane świateł itp. tak właściwie rysownika? Ktoś, kto by to zaaranżował porządnie - jak wspominałem, zapłacę za dobrą pracę dobrą kwotę.

restauro - 30 Maj 2018, 21:15

BartoL napisał/a:
jak skojarzyłeś, że Ja to Ja

Mam w miarę dobrą pamięć ,im dalej w przeszłość , tym lepszą .Słyszałem że z wiekiem to normalne.

Poważnie ,hasło kameleon i dj było tym impulsem ,trochę wałkowaliśmy wówczas ten temat .

BartoL - 31 Maj 2018, 12:54

Zdaje się to rzadko spotykane połączenie... Co racja, to racja planuję przyszłość z grafiką, bo od października wyruszam z edukacją pod kątem DTP niemniej jednak chciałbym, żeby ktoś utalentowany zajął się stworzeniem tego w oryginalny sposób, w pełni profesjonalnie
Shame - 1 Czerwiec 2018, 19:20

BartoL napisał/a:
Jest equalizer z kolorami, może być niestandardowymi np pomarańczowo-czerwony,albo coś od zieleni - do tego może być np. napis większy DJ z zakręconym J jak ogon kameleona a na dole tylko BartooL nawiązując całość, tego typu realizację potrzebuję, kreatywną i opartą o nowoczesne zastosowania zaawansowane świateł itp. tak właściwie rysownika?


Bartek, chyba nie do końca dobrze formułujesz zadanie - według tego, co napisałeś, to ty chcesz grafikę i/lub plakat, a nie logo. Twoja koncepcja posiada tyle elementów, że to będzie obrazek, który może i będzie Ci się podobał, ale będzie również posiadał ZERO utylitaryzmu i możliwości aplikacji. Takie historie to możesz sobie robić PO TYM jak już będziesz miał właściwe logo i używać np. na okładkę albumu (?) ale to będzie grafika, nie logo.

Bardzo dawno niczego nie projektowałem, więc w wolnej chwili się z tym posiłuję ;-) Ot, tak, dla zabawy.

restauro - 1 Czerwiec 2018, 19:25

To chyba bardziej chodzi o szyld na konsole dla DJ .
BartoL - 2 Czerwiec 2018, 12:41

SHAME pamiętasz o mnie? :>
s-p-i-n - 10 Czerwiec 2018, 16:02

Z Bartool'em praca nad projektem wygląda tak, że jak już projekt jest gotowy to kontakt się urywa - nie polecam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group