Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Pomóż mi wykonać rysunek - logo

stary7777 - 6 Październik 2019, 01:42
Temat postu: logo
Witam! Bawiłem się trochę corelem wg tutoriali na youtube. Jestem nawet zadowolony z efektu, jednak potzrebuje pomocy bardziej dośiwadczonych. Przerobiłem czcionki na krzywe, ale chciałem prosić o dopieszczenie dwóch liter P i A. Po eksporcie do pdf widać cienkie kreski, których nie potrafię usunąć. W jakiej wersji udostępnić plik z logo w cdr?
W załączeniu przesyłam pdfa, zoaczycie o co chodzi ;)

restauro - 6 Październik 2019, 11:36

Strasznie tam nakombinowałeś ,zamiast zamienić font na obiekt i przyciąć .
W widoku szkieletowym rozsunąłem nakładające się na siebie elementy , dodatkowo widać ,że nie są połączone.


http://corel.wodip.opole....lt_obiektow.htm

Shame - 6 Październik 2019, 16:23

stary7777, wiem, że pytałeś o wskazówki techniczne dotyczące samych obiektów, ale o samym projekcie też można by powiedzieć niejedno. Jeśli ci się podoba, to spoko, ale kilka rzeczy można by zmienić ;-)
stary7777 - 6 Październik 2019, 20:18

Shame napisał/a:
stary7777, wiem, że pytałeś o wskazówki techniczne dotyczące samych obiektów, ale o samym projekcie też można by powiedzieć niejedno. Jeśli ci się podoba, to spoko, ale kilka rzeczy można by zmienić ;-)


Nie wiem czy doszły wiadomości na priv, ale co byś zmianił? jakieś sugestie? ;)

Shame - 11 Październik 2019, 20:06

stary7777, odpisałem ci na PRV. Wybacz, ale nie było mnie przez kilka dni. Mam nadzieję, że wskazówki w wiadomości się przydadzą ;-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group