Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Corel PHOTO-PAINT - Problem z białym kolorem

aberdeen - 30 Październik 2019, 15:53
Temat postu: Problem z białym kolorem
Uruchomiłam pierwszy raz Corela i nie wiem, jak zmienić kolory z żółtego na biały, może ktoś poinstruować? Z góry dziękuję. W załączniku zdjęcie, jak to wygląda po otworzeniu.
restauro - 30 Październik 2019, 16:51

Kliknij w strzałkę w górnej części palety kolorów i wybierz opcję w dolnej częsci rozwijanego Menu - Dostosuj .Otworzy się paleta kolorów w której zmień jedynkę na dwójkę lub trójkę .
damier - 14 Listopad 2019, 13:18

siemka :) świetny topic
restauro - 14 Listopad 2019, 14:03

Witamy na Forum .
Odnosi się do konkretnego problemu , na który napotkał początkujacy adept programu.

Shame - 14 Listopad 2019, 17:14

restauro, wybacz, ale jeśli się nie mylę, twoja odpowiedź ma się nijak do pierwotnego pytania aberdeen... On pytał jak zmienić kolor (z żółtawego na biały), a ty powiedziałeś jak rozszerzyć paletę o dodatkowe kolumny...

Swoją drogą, to miałem kiedyś podobny problem jak aberdeen, czyli wszędzie w Corelu miałem żółtą tintę. Widać na jego screenie, że nawet w palecie po prawej biały nie jest biały, a gradacja szarego ma zółtawy odcień. Ja kiedyś tak sobie skopałem Corela przez bawienie się i grzebanie w ustawieniach menedżera kolorów. aberdeen, spróbuj tam. Nie wiem jaką wersję Corela masz, ale w Menu > Narzędzia musi być coś o ustawieniach kolorów.

restauro - 14 Listopad 2019, 18:16

Masz rację , coś mnie zamuliło Kolega ma X19 jak wdać na załączonym obrazku .
Rozwiązanie problemu to :

Narzędzia -Dostosowanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group