Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Pomóż mi wykonać rysunek - Zmiana koloru loga

ewela - 14 Luty 2020, 14:11
Temat postu: Zmiana koloru loga
Witam, jak zmienić kolor loga w corelu x4 mam napis w dwoch kolorach a chciala bym zeby byl biały albo czarny ?
restauro - 14 Luty 2020, 14:59

Posiadasz to logo w PDF lub w wektorach ?
Jesli tak zaznaczasz i klikasz z prawej strony na paletę kolorów .

gonia - 14 Luty 2020, 15:10

Jeżeli nie masz wektorów, to z grubsza Ci to zwektoryzowałam, po "dopieszczeniu" wszelkich niedociągnięć możesz sobie dowolnie zmieniać kolor :)
restauro - 14 Luty 2020, 15:13

Dołączam oryginał wyjęty z PDF + dodatkowo stronę .
Otwórz ten plik w CorelDraw , ponieważ jest wektorowy ,możesz zmieniać kolory ,wielkość i co tylko chcesz .

http://grupapbi.eu/wp-con...Dekoracyjna.pdf

restauro - 14 Luty 2020, 15:16

gonia,

Witam Gonia ,dawno się nie pokazywałaś !

gonia - 14 Luty 2020, 15:26

Cześć Restauro,
zwykle mnie ubiegasz w pomaganiu :mrgreen: i chwała Ci za to.
A jak tam notowania giełdowe?
pozdrawiam :-D

restauro - 14 Luty 2020, 15:50

Miło Ciebie znowu zobaczyć na forum .
Giełda ,dziękuję ten rok ponadprzeciętny , dodatkowo premia w postaci sowitej dywidenty w maju ,chociaż nie obeszło się bez wtopy , na szczęście liczy się całokształt .

gonia - 14 Luty 2020, 15:59

A to moje gratulacje :ok
restauro - 14 Luty 2020, 16:09

Dziękuję ,dzisiaj po sesji podanie rocznych wyników ważnej dla mnie spólki .Mam nadzieję ,że również i czwarty kwartał pozytywne mnie zaskoczy .
gonia - 14 Luty 2020, 16:17

To taki miły prezent walentynkowy, odwzajemniona miłość do giełdy :mrgreen:
restauro - 14 Luty 2020, 20:22

To jak w związku ,bywa lepiej i gorzej ,ważne żeby to pierwsze dominowało .
Niestety tym razem nie zostałem zaskoczony ,chociaż jestem i tak bardzo zadowolony .

Ogólnie ta firma płaci najlepszą dywidendę na naszej giełdzie ( dotychczas rokrocznie 100% zysku ),chociaż cały czas ze względu na polityczne uwarunkowania i małą płynność , trzeba trzymać rękę na pulsie .

https://interrao.lt/pl/aktualnosci/2020/grupa-inter-rao-lietuva-oglasza-wyniki-finansowe-za-2019-r-drugi-najlepszy-rok-od-debiutu-na-gieldzie-papierow-wartosciowych-w-warszawie-ze-wzrostem-przychodow-i-zyskow-r-r/

:yes


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group